E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#31 2014-05-11 20:37:37

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Kopenhaga 2014

Nie pisz, nie pisz, choć i tak napiszesz.

Czemu Was tak boli ta Conchita...? Sama nie rozumiem, czemu ma służyć jej/jego wizerunek, nie czuję tego i chyba nie chcę poczuć, ale sama kompozycja lepsza niż poprzedni zwycięzcy razem wzięci (tak do Rybaka). Nie znaczy to, że była dla mnie najlepszą tego wieczoru, bo nie była.

Gdyby nie porażka Francji, czułabym się bardzo dobrze i z jeszcze większą radością oczekiwała Eurowizji w . Ale i tak nie jest źle, jest o wiele lepiej niż w poprzednich latach.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#32 2014-05-12 04:50:47

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Kopenhaga 2014

Weteranka napisał:

Sama nie rozumiem, czemu ma służyć jej/jego wizerunek, nie czuję tego i chyba nie chcę poczuć, ale sama kompozycja lepsza niż poprzedni zwycięzcy razem wzięci (tak do Rybaka). Nie znaczy to, że była dla mnie najlepszą tego wieczoru, bo nie była.

Conchita mówiła w wywiadach, że chodzi o m.in. wolność artystyczną. Nie dziwię się, że ludzie przeżywają szok poznawczy, sam zresztą taki przeżyłem, jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie Conchity 2 lata temu. Później przyszło przyzwyczajenie, a po obejrzeniu wywiadów dużo sympatii. Uważam jednak, że komentarze w stylu "zagazować", "to gorsze niż pedofilia", "to nie jest człowiek", które niestety usłyszałem w barze, to poziom dna. Ludzie nie mają dystansu do świata, muzyki, innych ludzi. Nagle są śmiertelnie poważni, bo oto wyszedł gender na scenę i to z kraju - jak zauważył jeden z polskich aktorów - Josepha Fritzla.

Conchita kupiła Europę piosenką, przesłaniem, wizerunkiem, występem - a wszystko to jak dla mnie tworzyło spójną i ciekawą całość. Nie była moją ścisłą faworytką w sobotę, ale też w zasadzie - jak patrzę na to już po ochłonięciu - chyba nikomu nie kibicowałem jakoś szczególnie. Cieszę się, że akurat w Austrii odbędzie się 60. edycja.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2014-05-12 04:54:18)

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset vhs w polsce