Un premier amour
W tym temacie dodajemy listy z utworami z preselekcji (jeden post to jeden kraj) zawierającymi podstawowe informacje o formacie, dacie i oczywiście kraju w formie listy (obowiązkowa) z linkami pod każdym tytułem lub z linkiem do playlisty.
Preselekcje komentujemy w tematach krajowych (Europa wybrała).
Zgłoszenia: http://www.esc.pun.pl/viewtopic.php?id=2317
Opracowane kraje
ALBANIA (The King)
ARMENIA (Sikorka)
AUSTRALIA (Schamomilka)
BIAŁORUŚ (F_o_X)
DANIA (Artur)
ISLANDIA (Artur)
LITWA (Weteranka)
ŁOTWA (Kubuniu)
MOŁDAWIA (The King)
NORWEGIA (Sikorka)
POLSKA (F_o_X)
PORTUGALIA (Kubuniu)
RUMUNIA (The King)
SERBIA (Weteranka)
SZWECJA (Artur)
WŁOCHY (Kubuniu)
Ostatnio edytowany przez Kubuniu (2021-03-07 15:23:25)
Offline
Apres toi
ALBANIA - Festivali i Këngës 58
Albański finał narodowy odbył się 22 grudnia, a poprzedziły go dwa półfinały: pierwszy 19 grudnia i drugi 20 grudnia. W półfinałach do rywalizacji stanęło 20 artystów, z których do finału awansowało 12.
Powracający artyści: Olta Boka
Piosenki (wersje studyjne i występy live) dostępne na YT: https://youtu.be/c-vJJayppB0
PIOSENKI
FINALIŚCI:
01 Arilena Ara "Shaj"
02 Elvana Gjata "Me tana"
03 Sara Bajraktari "Ajër"
04 Bojken Lako "Malaseen"
05 Era Rusi "Eja merre"
06 Kamela Islamaj "Më ngjyros"
07 Albërie Hadërgjonaj "Ku ta gjej dikë ta dua"
08 Valon Shehu "Kutia e Pandorës"
09 Tiri Gjoci "Me gotën bosh"
10 Robert Berisha "Ajo nuk është unë"
11 Gena "Shqiponja e lirë"
12 Olta Boka "Botë për dy"
Półfinaliści (brak awansu):
Kanita Suma "Ankth"
Devis Xherahu "Bisedoj me serenatën"
Aldo Bardhi "Melodi"
Genc Tukiçi and Nadia Tukiçi "Ju flet Tirana"
Renis Gjoka "Loja"
Wendy Mancaku "Ende"
Kastro Zizo "Asaj"
Eli Fara and Stresi "Bohem"
Ostatnio edytowany przez The King (2020-02-15 16:27:08)
Offline
Merci, Cherie
Eurovision - Australia Decides 2020
Drugi raz Australia zdecydowała się na finał narodowy, który odbyłsię 2 lutego. Z 10 piosenek jury oraz telewidzowie wybrali reprezentanta Down Under na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie.
Piosenki - wyniki:
01 Montaigne - Don't Break Me https://youtu.be/IzcwU2uLM7M
02 Casey Donovan - Proud https://youtu.be/8lgJSvvFyXY
03 Vanessa Amorosi - Lessons of Love https://youtu.be/k3e73QxTbgM
04 Didirri - Raw Stuff https://youtu.be/7WpuyKJ06Zo
05 Mitch Tambo - Together https://youtu.be/fzVo4BRUMz8
06 Jaguar Jonze - Rabbit Hole https://youtu.be/J_Q0ki3WP68
07 Diana Rouvas - Can We Make Heaven https://youtu.be/NQdHVhpdzU0
08 Jack Vidgen - I Am King I Am Queen https://youtu.be/S6-SYupLavE
09 iOTA - Life https://youtu.be/bfbbGdFZtuY
10 Jordan-Ravi - Pushing Stars https://youtu.be/I6OIDBYGMZo
Cały koncert: https://youtu.be/TEjXvhQjPIw
Ostatnio edytowany przez Schamomilka (2020-02-15 18:19:54)
Offline
Apres toi
MOŁDAWIA - O Melodie Pentru Europa 2020
Do mołdawskich preselekcji wybrano 20 piosenek, które zmierzą się w rundzie finałowej 29 lutego. System głosowania: 50% jury, 50% televoting.
Powracający artyści: Geta Burlacu, Natalia Gordienko, Pasha Parfeny
Piosenki dostępne na YT: https://www.youtube.com/watch?v=a3aaF_U … y-D3E1wpb9
PIOSENKI
Alexandru Cibotaru - "Cine te-a facut să plîngi"
Catarina Sandu - "Die for You"
Denis Midone - "Like a Champion"
Natalia Gordienko - "Prison"
Geta Burlacu - "Răspunde!"
Viorela Moraru - "Remedy"
Valentin Uzun & Irina Kovalsky - "Moldovița"
Lavinia Rusu - "Touch"
Dima Jelezoglo -"Do It Slow"
Diana Rotaru - "Dale dale"
Pasha Parfeny - "My Wine"
Live Beat - "Love Me Now"
Valeria Pașa - "It’s Time"
Maria Ciolac - "Our Home"
Sasha Letty - "Summer of Love"
Irina Kit - "Chain Reaction"
Petronela Donciu & Andreea Portărescu - "We Will Be Legends"
LANJERON - "Hi Five"
Julia Ilienko feat. Mishel Dar - "Tears"
Maxim Zavidia - "Take Control"
Ostatnio edytowany przez The King (2020-02-15 16:00:11)
Offline
Dansevise
Dansk Melodi Grand Prix 2020
Terminarz
Preselekcje: 24 stycznia 2020
Finał: 7 marca 2020
Uczestnicy
Ben & Tan, Yes
Benjamin Kissi, Faith
Emil, Ville ønske jeg havde kendt dig
Isam B, Bølger
Jamie Talbot, Bye Bye Heaven
Jasmin Rose feat. RoxorLoops, Human
Kenny Duerlund, Forget It All
Maja & De Sarte Sjæle, Den eneste goth i Vejle
Sander Sanchez, Screens
Sys Bjerre, Honestly
Wyeliminowani
Nick Jones, 2AM
SamSara, For You
Søren Okholm, Impossible Dreamers
Mielou, We Could Be So Beautiful
Ostatnio edytowany przez Artur (2020-02-15 19:06:43)
Offline
Un premier amour
Festival di Sanremo 2020 odbywał w się dniach 4-8 lutego i tradycyjnie składał się z pięciu koncertów. W finałowym koncercie zaprezentowało się 23 artystów, z których najlepiej oceniona trójka wystąpiła ponownie na deskach teatru Ariston w super-finale.
Wśród powracających gwiazd znaleźli się: Francesco Gabbani (Kijów 2017), Raphael Gualazzi (Düsseldorf 2011)
Uczestnicy
(Kliknij, aby posłuchać)
1 Diodato - Fai rumore
2 Francesco Gabbani - Viceversa
3 Pinguini Tattici Nucleari - Ringo Starr
Michele Zarrillo - Nell'estasi o nel fango
Elodie - Andromeda
Enrico Nigiotti - Baciami adesso
Irene Grandi - Finalmente io
Alberto Urso - Il sole ad est
Marco Masini - Il confronto
Piero Pelù - Gigante
Levante - Tikibombom
Achille Lauro - Me ne frego
Junior Cally - No grazie
Raphael Gualazzi - Carioca
Tosca - Ho amato tutto
Rita Pavone - Niente (Resilienza 74)
Le Vibrazioni - Dov'è
Anastasio - Rosso di rabbia
Riki - Lo sappiamo entrambi
Giordana Angi - Come mia madre
Paolo Jannacci - Voglio parlarti adesso
Elettra Lamborghini - Musica (e il resto scompare)
Rancore - Eden
Offline
Fly on the Wings of Love
Beovizija 2020
Terminarz
1 półfinał - 28-02-2020
2 półfinał - 29-02-2020
Finał - 1-03-2020
Głosowanie
50% Jury i 50% Televoting
Sadzonki
EJO - "Trag"
Milica Mišić - "Kiša"
Ivan Kurtić & Mistik Cello - "Sabajle"
Thea Devy - "Sudnji dan"
Karizma - "Ona me zna"
Andrija Jo & Isidora Mitić - "Oči meduze"
Sanja Bogosavljević - "Ne puštam"
Marko Marković - "Kolači"
Srđan Lazić - "Duša i telo"
Neda Ukraden - "Bomba"
Bilja & Amvon duo - "Raj"
Igor Simić - "Ples za rastanak"
LIFT - "Samo mi kaži"
Bane Mojićević - "Cvet sa Prokletija"
Bora Dugić & Balkubano - "Svadba velika"
Bojana Mašković - "Kao muzika"
Naiva - "Baš, baš"
Rocher Etno Band - "Samo ti umeš to"
Lazar Živanović - "Puklo je nebo"
Ivana Jordan - "Vila"
Nenad Ćeranić - "Veruj u sebe"
Hurricane - "Hasta la vista"
Ana Milenković - "Tajna"
Milan Bujaković & Olivera Popović - "Niti"
1 półfinał - https://www.youtube.com/watch?v=LP9di2s … ztZzDdSUHa
2 półfinał - https://www.youtube.com/watch?v=WVtiDJP … ilwhLC-r3m
Offline
Apres toi
RUMUNIA - Selecția Națională 2020
W tym roku Rumunia inaczej niż dotychczas wybierze piosenkę na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie.
1 marca rumuńska wokalistka Roxen zaprezentuje 5 utworów, z których jury i publiczność (50/50) wybiorą najlepszą.
PIOSENKI
1 Alcohol You
2 Beautiful Disaster
3 Cherry Red
4 Colors
5 Storm
Ostatnio edytowany przez The King (2020-02-23 20:36:05)
Offline
Un premier amour
Finał narodowy Supernova 2020 odbył 8 lutego. Dziewięć z 28 zgłoszonych wcześniej (16 stycznia) piosenek zostało ocenionych w finale (8 lutego) przez międzynarodowe jury i po głosach publiczności (televoting i internet) wybrano zwycięski utwór.
Uczestnicy
(Kliknij, aby posłuchać)
1 Samanta Tīna - Still Breathing
2 Katrīna Dimanta - Heart Beats
3 ANNNA - Polyester
4 Miks Dukurs - I'm Falling for You
5 Bad Habits - Sail with You
6 Seleste - Like Me
7 Edgars Kreilis - Tridymite
8 Katrīna Bindere - I Will Break Your Heart
9 DRIKSNA - Stay
Występy na żywo (kanał LTV Superona): https://www.youtube.com/channel/UC1GtAB … yig/videos
Offline
Een Beetje
BIAŁORUŚ
Eurofest 2020
Format i terminarz
18 I - zgłoszenie 95 piosenek
28 I - prezentacja 49 piosenek, z których jury wybrało 12 finałowych piosenek
28 II - finał narodowy (studio "600 Metrov" w Mińsku), głosowanie systemem 50/50 jury i televoting
Finaliści
NAPOLI "Don't Let Me Down"
Sasha Zaharik "Rocky Road"
Anastasiya Malashkevich "Invisible"
CHАKRАS "La-ley-la"
Anastasiya Hlamоzda "Burning Again"
Anastasiya Razvadоvskaya "Hello"
Yan Yarosh "Fire"
Angelika Pushnоva "True Love"
Darya Khmelnitskaya "On Fire"
АURА "Barani svajo"
KeySi "Chili Pepper"
VАL "Da vidna"
Offline
Dansevise
Melodifestivalen 2020
Terminarz
1 półfinał: 1 luty
2 półfinał: 8 luty
3 półfinał: 15 luty
4 półfinał: 22 luty
Druga szansa: 29 luty
Finał: 7 marzec
Powracający artyści: The Mamas (Tel Aviv 2019), Victor Crone (Tel Aviv 2019), Robin Bengtsson (Kijów 2017), Anna Bergendahl (Oslo 2010), Jan Johansen (Dublin 1995)
Uczestnicy
I PÓŁFINAŁ
Suzi P, Moves
OVÖ, Inga problem
Sonja Aldén, Sluta aldrig gå
Malou Prytz, Ballerina
Felix Sandman, Boys with Emotions
The Mamas, Move
Robin Bengtsson, Take a Chance
II PÓŁFINAŁ
Klara Hammarström, Nobody
Jan Johansen, Miraklernas tid
Linda Bengtzing, Alla mina sorger
Méndez feat. Alvaro Estrella, Vamos amigos
Paul Rey, Talking in My Sleep
Dotter, Bulletproof
Anna Bergendahl, Kingdom Come
III PÓŁFINAŁ
Albin Johnsén, Livet börjar nu
Amanda Aasa, Late
Faith Kakembo, Crying Rivers
Drängarna, Piga och dräng
Anis don Demina, Vem är som oss
Mohombi, Winners
Mariette, Shout It Out
IV PÓŁFINAŁ
William Stridh, Molnljus
Nanne Grönvall, Carpool Karaoke
Jakob Karlberg, Om du tror att jag saknar dig
Ellen Benediktson & Simon Peyron, Surface
Frida Öhrn, We Are One
Hanna Ferm, Brave
Victor Crone, Troubled Waters
DRUGA SZANSA
Malou Prytz, Ballerina
Felix Sandman, Boys with Emotions
Méndez feat. Alvaro Estrella, Vamos amigos
Paul Rey, Talking in My Sleep
Drängarna, Piga och dräng
Anis don Demina, Vem är som oss
Frida Öhrn, We Are One
FINAŁ
Mariette, Shout It Out
Mohombi, Winners
Hanna Ferm, Brave
Victor Crone, Troubled Waters
Dotter, Bulletproof
Anna Bergendahl, Kingdom Come
The Mamas, Move
Robin Bengtsson, Take a Chance
Ostatnio edytowany przez Artur (2020-02-23 21:29:58)
Offline
Un premier amour
Festival da Canção odbędzie się w dniach 22.02-7.03 i składał się będzie z dwóch półfinałów (po 8 piosenek w każdym) oraz finału. Najlepsza piosenka wybrana zostanie głosami jury i publiczności (televoting).
Uczestnicy
(Kliknij, aby posłuchać)
I półfinał
MEERA - Copo de gin
Filipe Sambado - Gerbera amarela do Sul
Ian Mucznik - O dia de amanhã
Bárbara Tinoco - Passe-Partout
Blasted Mechanism - Rebellion
Elisa - Medo de sentir
JJaZZ - Agora
Throes + The Shine - Movimento
II półfinał
Dubio feat. +351 - Cegueira
Luiz Caracol & Gus Liberdade - Dói-me o país
Judas - Cubismo enviesado
Kady - Diz só
Elisa Rodrigues - Não voltes mais
Cláudio Frank - Quero-te abraçar
Tomás Luzia - Mais real que o amor
Jimmy P - Abensonhado
Offline
Merci, Cherie
Armenia - Depi Evratesil 2020
Finał: 15 II (głosowanie: jury międzynarodowe i ormiańskie oraz televoting)
Uczestnicy (wyniki):
01|168| Athena Manoukian Chains on You
02|120| Erna Tamazyan Life Faces
03|118| Vladimir Arzumanyan What’s Going On Mama
04|108| Miriam Baghdasaryan Run Away
05|099| Gabriel Jeeg It’s Your Turn
06|096| TOKIONINE Save Me
07|096| Sergey & Nikolay Harutyunov Ha, Take a Step
08|084| EVA Rida No Love
09|084| Karina EVN Why?
10|075| Agop Butterflies
11|065| Arthur Aleq Heaven
12|057| Hayk Music What It Is To Be In Love
Aby posłuchać wystarczy kliknąć na utwór (lista powyżej) lub zajrzeć na kanał Depi Evratesil: https://www.youtube.com/channel/UCwrI8Z … bZA/videos
Ostatnio edytowany przez Sikorka (2020-02-17 13:15:12)
Offline
Fly on the Wings of Love
Pabandom iš naujo! Let's try again!
Terminarz
Eliminacje - 11-01, 18-01 i 25-01
1 półfinał - 02-02
2 półfinał - 18-02
Finał - 15-02
Sadzonki
Finał
(Wersje studyjne po kliknięciu na uczestnika)
01 THE ROOP - "On Fire"
02 Moniqué - "Make Me Human"
03 Monika Marija - "If I Leave"
04 Rūta Loop - "We Came From The Sun"
05 Aistė Pilvelytė - "Unbreakable"
06 Meandi - "DRIP"
07 KaYra - "Alligator"
08 The Backs - "Fully"
Wyeliminowani
(Wszystkie występy na żywo - https://www.youtube.com/watch?v=RKlhf4i … gew-iL-k8R)
Heat 1 Aika - "Paradas"
Heat 1 Glossarium - "Game Over"
Heat 1 Aistay - "Dangus man tu"
Heat 1 Justinas Lapatinskas - "Highway Story"
Heat 1 Donata Virbilaitė - "Made of Wax"
Heat 1 Lukas Norkūnas - "Atsiprašyk"
Heat 2 Soliaris - "Breath"
Heat 2 Twosome - "Playa"
Heat 2 Antturi - "I Gotta Do"
Heat 2 Abrokenleg - "Electric Boy"
Heat 2 Voldemars Petersons - "Wings of Freedom"
Heat 2 Indraya - "You and I"
Heat 3 Nombeko Augustė - "Reikia man"
Heat 3 Ruslanas Kirilkinas - "Soldier's Heart"
Heat 3 Bernardas - "Dad, Don't Be Mad at Me"
Heat 3 Vitalijus Špokaitis - "Nemušk savęs"
Heat 3 Justina Žukauskaitė - "Breathe In"
Heat 3 Lukas Bartaška - "Where Is That Change?"
Półfinał 1 Baltos Varnos - "Namų dvasia"
Półfinał 1 Alen Chicco - "Somewhere Out There"
Półfinał 1 Kristina Jure - "My Sound of Silence"
Półfinał 1 Gabrielius Vagelis - "Tave čia randu"
Półfinał 1 Viktorija Miškūnaitė - "The Ocean"
Półfinał 2 Germanas Skoris - "Chemistry (Breaking Free)"
Półfinał 2 Rokas Povilius - "Vilnius Calling"
Półfinał 2 Petunija - "Show Ya"
Półfinał 2 Andy Vaic - "Why Why Why"
Offline
Een Beetje
POLSKA
Szansa Na Sukces 2020
Format i terminarz
2 II - I półfinał z utworami z repertuaru zespołu ABBA
9 II - II półfinał z utworami z Eurowizji
16 II - III półfinał z utworami z repertuaru zespołu The Beatles
23 II - finał z utworami konkursowymi i zwycięskimi piosenkami z Eurowizji
Finaliści
(audio + występ finałowy)
1 Alicja Szemplińska "Empires" / występ na żywo: https://youtu.be/I-oerspDngw
2 Albert Černý i Lake Malawi "Lucy" / występ na żywo: https://youtu.be/5OlC5ULzUK0
3 Kasia Dereń "Count on Me" / występ na żywo: https://youtu.be/dgtFfnMXeH0
Offline
Merci, Cherie
Norwegia - Melodi Grand Prix 2020
Półfinały: 11 I, 18 I, 25 I, 1 II, 8 II (25 piosenek)
Finał: 15 II (10 piosenek)
Finaliści:
1 Ulrikke Brandstorp Attention
2 Kristin Husøy Pray For Me
Liza Vassilieva I Am Gay
Raylee Wild
Didrik & Emil Solli-Tangen Out Of Air
Magnus Bokn Over The Sea
Akuvi Som du er
Rein Alexander One Last Time
Tone Damli Hurts Sometimes
Sondrey Take My Time
Półfinaliści:
Jenny Jenssen Mr. Hello
Elin & The Woods We Are As One
Kevin Boine Stem på mæ
Oda Loves You Love Who We Love
Hege Bjerk Pang
Nordic Tenors In This Special Place
Sie Gubba Kjære du
Thomas Løseth & Erika Norwich Vertigo
Alexandru Pink Jacket
Kim Wigaard & Maria Mohn Fool For Love
Anna Jæger How About Mars
Tore Petterson The Start of Something New
Lisa Børud Talking About Us
Kim André Rysstad Rainbow
Geirmund Come Alive
Aby posłuchać wystarczy kliknąć na utwór (lista powyżej).
Powracający artyści: Didrik Solli-Tangen (Oslo 2010).
Ostatnio edytowany przez Sikorka (2020-02-23 17:29:04)
Offline
Dansevise
Söngvakeppnin 2020
Terminarz
1 półfinał: 8 luty
2 półfinał: 15 luty
Finał: 29 luty
Uczestnicy
FINAŁ
Ísold & Helga, Klukkan tifar
DIMMA, Almyrkvi
Daði & Gagnamagnið, Gagnamagnið
Iva, Oculis videre
Nína Dagbjört, Ekkó
Wyeliminowani na etapie półfinałów
Kid Isak, Ævintýri
Elísabet, Elta þig
Brynja Mary, Augun þín
Hildur Vala, Fellibylur
Matti Matt, Dreyma
Kanał RÚV: https://www.youtube.dk/user/nymidlar/videos
Wersje anglojęzyczne: https://www.youtube.dk/watch?v=coHCTIKE … 8Eo_9fe1dm
Offline
Dansevise
Vidbir 2020
TERMINARZ:
I PÓŁFINAŁ: 8.02.2020
II PÓŁFINAŁ: 15.02.2020
FINAŁ: 22.02.2020
UCZESTNICY:
I PÓŁFINAŁ (wyniki)
1 Krutь - "99"
2 Go_A - "Solovey"
3 Jerry Heil - "Vegan"
4 Cloudless - "Drown Me Down"
5 Katya Chilly - "Pich"
6 Gio - "Feeling So Lost"
7 [О] - "Tam, kudy ya ydu"
8 Assol - "Save It"
II PÓŁFINAŁ (wyniki)
1 Tvorchi - "Bonfire"
2 Khayat - "Call for Love"
3 David Axelrod - "Horizon"
4 Oleksandr Poriadynskyi - "Savior"
5 Elina Ivashchenko - "Get Up"
6 Moonzoo feat. F.M.F. Sure - "Maze"
7 Fo Sho - "Blck Sqr"
8 Garna - "Who We Are?"
FINAŁ (wyniki)
1 Go_A - "Solovey"
2 Khayat - "Call for Love"
3 Krutь - "99"
4 Tvorchi - "Bonfire"
5 David Axelrod - "Horizon"
6 Jerry Heil - "Vegan"
Ostatnio edytowany przez Kysio (2020-02-23 23:50:13)
Offline
Merci, Cherie
Eesti Laul 2020
24 uczestników Eesti Laul 2020 wzięło udział w 2 półfinałach (13 i 15 lutego), z których 12 awansowało do finału (29 lutego). Kanał Eesti Laul z wersjami studyjnymi i występami na żywo.
Piosenki:
https://www.youtube.com/watch?v=0u85Cra … Bl5jEq1ZYB
[F] Inger - Only Dream
[F] Rasmus Rändvee - Young
[F] Stefan - By My Side
[F] Synne Valtri feat. Väliharf - Majakad
[F] Uudo Sepp - I'm Sorry. I Messed Up
[F] Uku Suviste - What Love Is
[F] SHIRA - Out in Space
[F] Anett x Fredi - Write About Me
[F] Jaagup Tuisk - Beautiful Lie
[F] Traffic - Üks kord veel
[F] Egert Milder - Georgia (On My Mind)
[F] Laura - Break Me
German & Violina - Heart Winder
INGA - Right Time
Janet - Hingelind
Jennifer Cohen - Ping Pong
Kruuv - Leelo
Little Mess - Without a Reason
Mariliis Jõgeva - Unistustes
Merilin Mälk - Miljon sammu
Renate - Videomäng
Revals - Kirjutan romaani
Viinerid - Kapa Kohi-LA
Ziggy Wild - Lean on Me
Ostatnio edytowany przez Schamomilka (2020-02-24 00:37:07)
Offline
A-Ba-Ni-Bi
EMA 2020
Ostatnio edytowany przez Daniel (2020-02-24 00:49:46)
Offline
Refrain
Eurovision Song CZ
Terminarz
3 II 2020
Uczestnicy
1 Benny Cristo "Kemama"
2 Elis Mraz feat. Čis T "Wanna Be Like"
3 Barbora Mochowa "White & Black Holes"
4 We All Poop "All the Blood (Positive Song Actually)"
5 Karelll "At Least We've Tried"
6 Olga Lounová "Dark Water"
7 Pam Rabbit "Get Up"
Offline
Merci, Cherie
Eurovizion 2020
HaKokhav HaBa L'Eurovizion (4 II 2020): Eden Alene
HaShir HaBa L'Eurovizion (3 III 2020): Feker Libi
Piosenki
(wynikami)
1 "Feker Libi" (twórcy: Doron Medalie, Idan Raichel)
2 "Roots" (twórcy: Nathan Goshen, Stav Beger)
3 "Rakata" (twórcy: Gal Jo Cohen, Eyal Yishay, Zlil Kalifi, Eran Kashi)
4 "Savior in the Sound" (twórcy: Oren Emanuel, Talia Londoner, Ori Avni)
Offline
Net Als Toen
Chorwacja Dora 2020
W finale Dory 2020 zaprezentowano 16 utworów, z których jury i widzowie wybrali najlepszy - "Divlji vjetre" w wykonaniu Damira Kedžo (zdobył on 31 punktów: 15 jury i 16 televoting).
Terminarz
Finał: 29 II
Uczestnicy
01 Damir Kedžo "Divlji vjetre"
02 Mia Negovetić "When It Comes to You"
03 Indira Levak "You Will Never Break My Heart"
04 Aklea Neon "Zovi ju mama"
05 Lorena Bućan "Drowning"
06 Zdenka Kovačiček "Love, Love, Love"
07 Đana "One"
08 Colonia "Zidina"
09 Alen Vitasović & Božidarka Matija Čerina "Da se ne zatare"
10 Bojan Jambrošić "Više od riječi"
11 Nikola Marjanović "Let's Forgive"
12 Elis Lovrić "Jušto"
13 Edi Abazi "Coming Home"
14 Jure Brkljača "Hajde nazovi me!"
15 Marin Jurić Čivro "Naivno"
16 Lorenzo, Dino Purić & Reper iz sobe "Vrati se iz Irske"
Wszystkie występy na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=IkFdyGn … eulJ6fzAAf
Offline
Dansevise
Uuden Musiikin Kilpailu 2020
TERMINARZ:
FINAŁ: 7.03.2020
FINAŁ (wyniki)
1 Aksel Kankaanranta "Looking Back"
2 Erika Vikman "Cicciolina"
3 Tika "I Let My Heart Break"
4 F3M "Bannanas"
5 Catharina Zühlke "Eternity"
6 Sansa "Lover View"
Offline