E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2016-02-02 20:28:06

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Polska wróciła do sprawdzonej i generującej sukces metody wyboru reprezentanta na Eurowizję - krajowych eliminacji. Fani Eurowizji na wieść o tym napisali do swoich ulubionych artystów. Podobnie jak w latach ubiegłych wiadomo, że do preselekcji zgłosiła się Kasia Mosia, Huber Bisto vel Centkowski, Stashka, fani Eurowizji z tworami bliźniaczo podobnymi do "The Solar Energy" by Magdalena Matysik oraz zespoły disco-polo.

Muzycy (poza wymienionymi wyżej), którzy wyrazili chęć udziału: Asteya Dec, Marta Zalewska, zespół Basta, Monika Urlik, Maja Hyży, Renata Wolkiewicz, zespół Piękni i Młodzi, Michał Szpak, Dorota Osińska, zespół Lilly Hates Roses, Fismoll, Patty, Kuba Jasciecki i być może Dawid Podsiadło.

[edit] Ponoć Edzia się namyśla. Na Fejsie się dopytuje fanów.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2016-02-02 21:19:37)

Offline

 

#2 2016-02-02 22:13:52

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Poziom "Solar enerdży"??? Edzia jak co roku... Nudy, panie nudy... Dzisiaj tego całego Szpaka widziałam w JTM i muszę przyznać, że miałam ochotę wspomóc go groszem na publiczną toaletę. Reszta niewiele mnie mówi...


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#3 2016-02-02 22:41:32

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Większość z talent show, część nawet utalentowana, ale bez sensownego repertuaru. Wahałem się trochę z założeniem tematu, bo w sumie można byłoby sobie wejść w rok 2011 i poczytać, na jedno by wyszło

Offline

 

#4 2016-02-03 22:44:46

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Czekam na skład finałowy i piosenki. Póki co sam fakt organizacji tych preselekcji i ich regulamin z programem napisany na kolanie budzi demony przeszłości Trudno uwierzyć, że wyjdzie z tego cokolwiek dobrego. Listy i dokonań zapraszanych na forach "nołnejmów" nie śledzę, nie wiem, kto jest kim, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć.

Pani Górniak? Rok 2056. 83-letnia Edyta Górniak pisze na FB: "Kochani... niebawem 101. Konkurs Piosenki Eurowizji w Pekinie... Powrócić po 60 latach? Czy nie powrócić? Co sądzicie...?"

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2016-02-03 22:45:49)

Offline

 

#5 2016-02-08 18:22:15

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Edyta Górniak potwierdziła w wywiadzie w RMF FM, że zgłosiła do polskich preselekcji utwór "Grateful". Oprócz niej swoją piosenkę zgłosiła również Margaret - tytuł utworu to "Cool me down".

Dla mnie pozamiatane. Nie zrezygnują z oglądalności, wezmą obie panie bez względu na piosenkę i to między nimi rozstrzygnie się walka o wyjazd do Szwecji. Dowalą jeszcze Szpaka, który zajmie 3. miejsce :P i kilku no name'ów.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2016-02-08 21:36:27)

Offline

 

#6 2016-02-12 01:08:02

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Niesamowite... Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę i nie usłyszę (z naciskiem na to drugie). Swoją drogą, słuchać ostatnich utworków-potworków Edyty, nie wróżę jej wysokiego miejsca - raczej skończy, jak większość wielkich powracających...


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#7 2016-02-12 14:56:52

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Polskie preselekcje - info, plotki, kandydaci

Myślę, że spokojnie możemy spodziewać się i jej, i Margaret na liście zakwalifikowanych - bez względu na utwór. Edyta niby przemyślała ten udział i ponoć ma piosenkę, z którą mogłaby powalczyć ze swoją legendą, ale jak pomyślę o tym, w jaki sposób rozpływała się nad swoimi utworkami-potworkami kiedy zapowiadała ich premiery w różnych stacjach, to też odnoszę wrażenie, że nie ma co się napalać na tzw. "killer songa", o którym wielu pisze.

Piosenkę Margaret współtworzył Arash (ESC 2009).

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esc.pun.pl