E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2015-02-04 15:15:21

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

POLSKA: 9 marca poznamy reprezentanta

Reprezentacja Polski na 60. Konkurs Piosenki Eurowizji została już wybrana. Swoją decyzję Telewizja Polska ogłosi 9 marca podczas specjalnej konferencji prasowej. Giełda nazwisk potencjalnych delegatów jest bardzo szeroka, ale póki co wszystko to plotki i domysły.

Mówi się o "wielkim nazwisku", dla którego specjalnie zorganizowana zostanie konferencja. Tu najczęściej pojawiają się doniesienia o powrocie na Eurowizję po 21 latach Edyty Górniak.

Ujawniono również, że 9 marca w programie "Świat się kręci" (w którym rok temu podano reprezentantów) gościem będzie Anna Wyszkoni. Zachodzi więc.... obawa, że to właśnie ona zostanie wcześniej na konferencji ogłoszona reprezentantką Polski.

TVP zdementowała informacje, jakoby składała Dodzie propozycję wyjazdu na Eurowizję. Wokalistka często tak twierdziła, a konkursowy utwór widziano w nowej piosence "Riotka". Nie wiadomo, kto tu mija się z prawdą.

Offline

 

#2 2015-03-01 18:33:17

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: POLSKA: 9 marca poznamy reprezentanta

No to jeszcze tydzień został... Macie jakieś typy / podejrzenia? Próbowałem wywęszyć sytuację wśród znajomych z OGAE, ale oni nie za bardzo wiedzą też.

Offline

 

#3 2015-03-03 21:12:33

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: POLSKA: 9 marca poznamy reprezentanta

Nie mam typów ani podejrzeń i nawet nie wiem, czy chce mi się takie typy wysuwać. Żadne z nazwisk, krążących w jakimś szerszym lub węższym obiegu, nie budzi u mnie nawet cienia emocji. Ani rozsypująca się spod płaszcza silikonu, dławiąca się i dysząca Górniak, która po 21 może ugrać jeszcze mniej niż Kavanagh w 2010, ani Grzeszczak bez osobowości, wyrazu i repertuaru ani inne wyliczane "gwiazdy". Obawiam się, że ów osławiony i okrzyczany 9 marca również żadnych emocji u mnie nie wywoła. Czyż można wierzyć, że tegoż dnia TVP zaprezentuje nam utrzymanego w skrzętnie w tajemnicy wspaniałego reprezentanta i piosenkę, która powali na kolana Europę? Coś jakoś nie sądzę...

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2015-03-03 21:16:57)

Offline

 

#4 2015-03-09 17:55:38

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: POLSKA: 9 marca poznamy reprezentanta

A może...?
http://e5.pudelek.pl/56d736162308b17fea428a7ed7968dbb76773227.jpg


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
legowisko dla kota