E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2015-02-11 20:39:13

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

AUSTRALIA w Konkursie Eurowizji 2015!

http://www.naa.gov.au/Images/Australian%20Flag%20-%20Image_tcm16-47870.jpg

EBU zafundowało nam przedwczesny Prima Aprilis, który jednak okazał się prawdą... Jak poinformował wczoraj Jon Ola Sand, w tegorocznym Konkursie Eurowizji weźmie udział Australia. Związane jest to z dużym zainteresowaniem Eurowizją wśród australijskich widzów i ma być podkreśleniem jubileuszu Konkursu. Australia weźmie udział od razu w finale, ale głosy odda ponadto w obu półfinałach. W finałowym koncercie jubileuszowego 60. Konkursu Piosenki Eurowizji weźmie zatem udział 27 krajów.

Jak zapowiadają przedstawiciele EBU, udział Australii w Konkursie ma być jednorazowy i uświetniać jubileusz Eurowizji. Nie wiadomo jednak, co będzie, jeśli Australia wygra Konkurs. Prawdopodobnie telewizja australijska za rok wspomoże jednego z europejskich nadawców (być może niemieckiego) w organizacji ESC na naszym kontynencie. Wówczas prawdopodobny jest kolejny udział australijskiego wykonawcy w Konkursie.

I co o tym sądzimy?

Dla mnie - jedno słowo: chore Koniec mojej opinii.

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2015-02-11 20:41:02)

Offline

 

#2 2015-02-12 12:04:00

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: AUSTRALIA w Konkursie Eurowizji 2015!

Nie wierzę i nie uwierzę (nawet będąc świadkiem). Koniec mojej opinii.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#3 2015-02-19 18:10:53

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: AUSTRALIA w Konkursie Eurowizji 2015!

Jest mi to obojętne, byleby nie wypalili z taką muzyczną wspaniałością jak ostatnio w roli gościa

Offline

 

#4 2015-02-21 08:39:00

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: AUSTRALIA w Konkursie Eurowizji 2015!

Ostatni gasi światło. Koniec mojej opinii


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Konice