E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miło¶ników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2011-12-06 19:47:00

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

BIAŁORU¦: skład finału narodowego

http://www.crossed-flag-pins.com/genimg/flaggen/Belarus-240-animated-flag-gifs.gif

Opublikowano listę półfinalistów preselekcji białoruskich EuroFest, którzy zmierz± się w półfinale 21 grudnia. Pięć najwyżej ocenionych utworów awansuje do finału, który będzie rozegrany w połowie stycznia. Na li¶cie odnaleĽć możemy m.in. tegoroczn± reprezentantkę Anastasiyę Vinnikov± i wykonawców znanych już z białoruskich finałów - Gunesh i Litesound.

1. Thriller - Message To The World
2. Gunesh - And Morning Will Come
3. Litesound - We Are The Heroes
4. The Champions - Its Your Time
5. Uzari - The Winner
6. Nuteki - Superheroes
7. Aleksandra Gaiduk and Nataliya Baldina - Loveless
8. German - Keep Fight
9. Anastasiya Vinnikova - Shining In Twilight
10. Ekivoki - Number One
11. Yan Zhenchak and Outerplain - A Point Of No Return
12. Victoria Aleshko - Dream
13. Alena Lanskaya - All My Life
14. Aura - Hands Up
15. Anna Blagova - You

Offline

 

#2 2011-12-06 22:14:58

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

BarthezDezerter napisał:

2. Gunesh - And Morning Will Come
9. Anastasiya Vinnikova - Shining In Twilight

S± powody do obaw o poziom

Offline

 

#3 2011-12-21 21:53:02

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Awans do finału uzyskali następuj±cy wykonawcy:
    Gunesh
    Litesound
    Alena Lanskaya
    Victoria Aleshko
    Uzari

Offline

 

#4 2011-12-22 00:52:30

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Tych piosenek nie da się ocenić pozytywnie bez zignorowania tekstu
Jak dla mnie tylko "zasłużona" Alena Lanskaya. Chyba była obstawiana jako faworytka, więc może wygra. Byłaby to wg mnie najlepsza piosenka białoruska jak do tej pory.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2011-12-22 01:08:39)

Offline

 

#5 2011-12-22 01:14:26

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Dla mnie też tylko Alena. Chyba całkiem nieĽle ¶piewa ta pani, a piosenka kojarzy mi się trochę z Ukrain± 2010 i Słoweni± 2011, mieszanka taka. Ten utwór może wreszcie nie zabrzmieć tandetnie i nie zrobić "wiochy", jak praktycznie wszystkie białoruskie piosenki z Konkursu. Względnie podoba mi się też piosenka "Dream", choć jej łzawy patos niebezpiecznie zbliża się do granicy ¶mieszno¶ci. Resztę towarzystwa mógłbym skrócić i wyrzucić, na czele z sapi±c± pani± Gunesh. Nie lubię dmuchania w mikrofon. Piosenka Litesound może awansowałaby u mnie do rangi przeciętnej, gdybym dał radę zorientować się, jak ta piosenka w ogóle brzmi. Niestety jak do tej pory mi się to nie udało, mimo kilku prób wysłuchania występu. Taki utwór trudny do wychwycenia w g±szczu melodii i wokalu

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-12-22 01:56:36)

Offline

 

#6 2011-12-22 12:56:05

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Edycja mojego poprzedniego postu to wła¶nie wycięcie zdania o tym, że jak nie "All my life", to "Dream" może jechać, ale stwierdziłem, że ten występ zmierza w kierunku występu białoruskiej królowej z 2005 roku Alena najlepsza, zgadzam się z porównaniami do Słowenii 2011 i Ukrainy 2010. Wydaje mi się, że może być w moim top w maju.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2011-12-22 12:58:45)

Offline

 

#7 2011-12-30 23:00:09

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Po co w ogóle interesować się Biał± Rusi± w okresie preselekcyjnym, przed Konkursem, je¶li oni jeszcze z co najmniej 10 razy się namy¶l± i rozmy¶l±, pokombinuj± i przekombinuj± przed ich półfinałem...
Hmmm, ciekawe byłoby, gdyby raz jeden mieli szansę liczyć się muzycznie, bez piórek, ¶wiecidełek, polityki i mordowania oczu i uszu naszych.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#8 2012-01-06 20:09:06

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Finał białoruski odbędzie się 31 stycznia, nie 28, jak wcze¶niej planowano. Pojawiła się także informacja, że jedna piosenka z dotychczasowego składu została wymieniona na utwór z uzupełniaj±cej listy, zaproponowanej finalistom przez nadawcę. Ile zmian nas jeszcze czeka, czy zwycięzca preselekcji ze zwycięsk± piosenk± w ogóle pojedzie do Baku, tego nawet najstarsi górale nie wiedz±

Offline

 

#9 2012-02-02 23:15:34

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

BarthezDezerter napisał:

Finał białoruski odbędzie się 31 stycznia, nie 28, jak wcze¶niej planowano. Pojawiła się także informacja, że jedna piosenka z dotychczasowego składu została wymieniona na utwór z uzupełniaj±cej listy, zaproponowanej finalistom przez nadawcę. Ile zmian nas jeszcze czeka, czy zwycięzca preselekcji ze zwycięsk± piosenk± w ogóle pojedzie do Baku, tego nawet najstarsi górale nie wiedz±

Kto¶ się orientuje, kiedy wreszcie ten finał na Białorusi?

Offline

 

#10 2012-02-04 00:41:06

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: BIAŁORU¦: skład finału narodowego

Datę po raz drugi zmieniono, na 14 lutego. Taka wersja obowi±zywała przynajmniej w chwili, gdy byłem w sieci. Czy w trakcie mojej przerwy co¶ się zmieniło, nie wiem

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz