E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2011-01-25 11:44:13

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

IRLANDIA: Niamh Kavanagh (It's for you)

http://www.esc.pun.pl/_fora/esc/smilies/[dblpt]0ie[dblpt]
IRLANDIA 2010
Niamh Kavanagh
"It's for You"

Muzyka: Niall Mooney, Mårten Eriksson, Jonas Gladnikoff
Słowa: Lina Eriksson


https://www.irishnews.com/picturesarchive/irishnews/irishnews/2017/12/29/120413117-28b7423c-b616-4baf-8c52-2a6a12c55572.jpg
Niamh Kavanagh (ur. 13.02.1968)

In your eyes (ESC 1993)

POSŁUCHAJ: "It's for You"
It's for You - teledysk
PÓŁFINAŁ 9 miejsce (67pkt.)
FINAŁ 23 miejsce (25 pkt.)

http://www.eurovisioncovers.co.uk/ir10.jpg

It's for You

Look into these eyes, hold onto these hands, believe in this heartbeat
Though you’re afraid that I might break, just hold on
Shadows only haunt you when darkness crowds your heart
So let the light of my love shine bright

When I cry, it’s for the lonely
When I pray, it’s for the lost and stray
When I love like there’s no tomorrow
No more words to say, it’s for you

Look straight ahead, hold onto your dreams, believe in this magic
Open your eyes, open your mind and it’s there
Shadows only haunt you when darkness crowds your heart
So let the light of my love shine bright

When I cry, it’s for the lonely
When I pray, it’s for the lost and stray
When I love like there’s no tomorrow
No more words to say

When shadows haunt you and darkness crowds your heart
Let the light of my love shine bright

When I cry, it’s for the lonely
When I pray, it’s for the lost and stray
When I love like there’s no tomorrow
No more words to say, it’s for you (It’s for you)
It’s for you


Temat przygotował - SiM

Offline

 

#2 2011-01-25 14:20:46

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: IRLANDIA: Niamh Kavanagh (It's for you)

Niamh sprawiała wrażenie wielkiej divy, która zdobyła to, o czym każdy mógłby tylko pomarzyć, ale poza wygraniem Eurowizji (sprawiedliwym, czy nie...) nic praktycznie nie osiągnęła w swej branży. Piosenka mi się podoba (choć In your eyes było lepsze), ale jak słyszę jej wokal, to mam ochotę jak najszybciej wyłączyć.

Offline

 

#3 2011-02-03 20:43:13

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

Re: IRLANDIA: Niamh Kavanagh (It's for you)

Podoba mi się ta piosenka. Szkoda ze takie odległe miejsce zajeła. Występ Niamh nie można zaliczyć do udanego. Moze kilka lat wczesniej z tą piosenką moze by wygrała drugi raz esc . Ale niech już się nie pcha nigdy na Eurowizje.

Offline

 

#4 2011-11-01 21:49:47

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: IRLANDIA: Niamh Kavanagh (It's for you)

Kocham takie utwory, jest to moja ulubiona piosenka z tej edycji. Porządna ballada, w wersji studyjnej wręcz idealna. Na żywo w półfinale wiele rzeczy mi nie pasowało, bałem się o finał i jak widać słusznie, bo Niamh uratowali jurorzy. W finale jednak Irlandka zaprezentowała się znacznie lepiej i chwała jej za to, czy jednak to wejście można nazwać udanym? To, że w finale było znacznie lepiej niż w półfinale, nie znaczy, że było idealnie. I do tego ideału trochę brakowało mi. Szkoda, że nie zachowano chórków z preselekcji, jedna pani bardzo ładnie tam ciągnęła refren, na Eurowizji chórki stanowiły takie zupełne tło tego występu. Nieruchome tło.

4/6

Offline

 

#5 2012-01-03 02:45:46

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: IRLANDIA: Niamh Kavanagh (It's for you)

Ja również ten utwór bardzo lubię, również jedna z moich faworytek z tej edycji. O ile wygrana tej pani w 1993 roku to dla mnie nieporozumienie, to ta piosenka przypadła mi do gustu. Bardzo klasyczna ballada, wręcz typowa do bólu. Widać, że Irlandczycy chcieli spróbować do swoich najobfitszych lat, ale to już jest w takiej formie dziś niemożliwe. Głos ta pani miała zawsze specyficzny, jedni mówili, że jest divą, inni, że momentami skrzeczy. To wykonanie chyba jednak ją przerosło. Co by mówić o 1993 roku, to wtedy jednak śpiewała pewniej, odważniej, mimo że młodziutka i chyba niedoświadczona. Tym razem zaś wydawała się stremowana, niepewna, zwłaszcza w półfinale, gdy dość długo stała na scenie, zanim zagrano podkład, co chyba trochę ją wytrąciło z równowagi. Mimo wszystko jednak mam sentyment do tej piosenki i widziałbym ją znacznie wyżej.

5 / 6

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
garwolin.polskie-szamba-betonowe.pl przegrywanie kaset vhs,hi8,minidv,betacam,magnetof