E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2012-10-07 20:59:48

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Szwajcaria wybiera

http://users.pandora.be/diggiloo/country/ch.png

Od jakiegoś czasu na platformie internetowej szwajcarskiej telewizji trwa nabór utworów i głosowanie, które wyłoni finalistów preselekcji. Finał odbędzie się w grudniu.

Do rywalizacji jak zwykle stają znane nazwiska, w tym ostatnia reprezentantka Polski:

Magdalena Tul "Give it up": http://www.eurovisionplattform.sf.tv/videos/give_it_up
Lys Assia feat. NewJack "All in your head": http://www.eurovisionplattform.sf.tv/vi … _your_head

Swój utwór zgłosił także trzykrotny reprezentant Cypru Constantinos Christoforou, jednak ostatecznie wycofał swoją propozycję.

Offline

 

#2 2012-10-11 12:57:17

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Szwajcaria wybiera

Ta piosenka Magdy nie jest bardzo zła, ale moim skromnym zdaniem rok i 2 lata temu piosenki szwajcarskie były jednak na znacznie wyższym poziomie, a nie powiodło im się na Eurowizji. Abstrahując już od tego, że nie jestem zwolennikiem aż takiej dowolności w wyborze kraju, który zamierza się reprezentować, to próby reprezentowania akurat Szwajcarii są dość ryzykowane w kontekście ostatnich eurowizyjnych osiągnięć tego państwa.

Offline

 

#3 2012-10-11 19:26:01

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Szwajcaria wybiera

Wolę Sinplus od Magdy, ale zdecydowanie wolę Magdę od ecie-pecie-Rosinelli. Piosenka Magdy chyba lepsza niż "Jestem", ale wymaga jeszcze dopracowania. I mam nadzieję, że po ewentualnym awansie "gdzieś tam" i dopracowaniu nikt nie będzie już Magdzie doradzał, bo teraz z perspektywy czasu znacznie wyżej oceniam "First class ticket to heaven" od "Jestem".

Piosenka z Lys Assią jest fajna, ale babunia pasuje tam jak garbaty do ściany. Ta pani już wracać nie powinna.

Offline

 

#4 2012-10-19 22:04:25

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Szwajcaria wybiera

JEZU, usłyszałem teraz piosenkę Lys SUPER

Offline

 

#5 2012-11-13 21:33:35

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Szwajcaria wybiera

Znamy pełen skład selekcji szwajcarskich. Odpadła Lys Assia, odpadła Magda Tul. Moje zdanie o całości? Cienizna. Wybrałbym od biedy Armię Zbawienia z dziarskim staruszkiem albo Carrousel, ale nie sądzę, by było to w czubie eurowizyjnej stawki w maju.

    Bella sera - Chiara Dubey
    Catch Me - Ally
    J’avais rendez-vous - Carrousel
    Lève-toi - Nicolas Fraissinet
    On my way - Nill Klemm
    Do the Money - Anthony Bighead
    The point of no return - Melissa
    You and me - Heilsarmee
    Forever & a day - Jesse Ritch

Offline

 

#6 2012-11-13 23:14:03

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: Szwajcaria wybiera

Ja w tym roku postanowiłem, że nie słucham piosenek przed Eurowizją. Może wytrwam :P
Przesłucham przegranych po finale.
Mimo wszystko szkoda, że odpadła Magda Tul, ale chyba tego należało się spodziewać. Z drugiej strony, skoro jest tak bardzo słabo, to mogłaby się zakwalifikować choć Lys

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Elbląg zaproszenia ślubne