E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2012-01-18 23:46:05

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

MOŁDAWIA: powrót byłych reprezentantów

http://www.crossed-flag-pins.com/genimg/flaggen/Moldova-180-animated-flag-gifs.gif

83 piosenki zgłoszono do rywalizacji w preselekcjach mołdawskich. Na liście są nazwiska znane już z Konkursu Eurowizji: Geta Burlacu (która zgłosiła 3 piosenki), Nelly Ciobanu oraz Sunstroke Project wraz z Olią Tirą. Spośród wszystkich kandydatów zostanie wybrana grupa, dopuszczona do publicznych przesłuchań. Wtedy to jurorzy wybiorą dwudziestu finalistów, do których dołączy trójka wybrana przez internautów. Ów skład poznamy 11 lutego, a finał odbędzie się 10 marca.

Piosenki:
http://eurovision.trm.md/2012/participa … =91&sort=1

http://www.people.com.cn/mediafile/pic/20100529/80/1152786399599641784.jpg

Offline

 

#2 2012-01-19 16:52:36

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: MOŁDAWIA: powrót byłych reprezentantów

Och, wreszcie mam czego posłuchać... Już po nazwisku jadę - Sophie Gainsbourg - na wyżyny mojej muzycznej wrażliwości i wyobraźni, a tutaj nicość. Chociaż są inni znani, ciekawi mniej lub bardziej, to nie ma Pawełka!!! Jako, że to dziwny rok, a ja po kilku piosenkach nie słyszę szczególnego zagrożenia dla Gety Burlacu, możemy spodziewać się kolejnego powrotu na eurowizyjną scenę. Ciekawe czy w finale usłyszymy "Supermana łohohohohoho"?


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#3 2012-01-30 18:46:46

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: MOŁDAWIA: powrót byłych reprezentantów

Zostali wybrani finaliści mołdawskich preselekcji. Wśród nich byłe reprezentantki Mołdawii na Eurowizji - Nelly Ciobanu (2009) i Geta Burlacu (2008).

    * Adrian Ursu - Be yourself
    * Alexandru Manciu - If you leave
    * Anna Gulko - Ballad of love
    * Cristina Croitoru - Fight for love
    * Dara - Open your eyes
    * Doinita Gherman - Welcome to Moldova
    * Geta Burlacu - Never ever stop
    * INAYA - Lights
    * Irina Tarasiuc & Mc Gootsa - Save a little sunshine
    * Ksenya Nikora - You better rush
    * Leria - A ray of sun
    * M Studio - Open your eyes
    * MC Mike & Human Place - Moll girl
    * Nelly Ciobanu - Turn on the light
    * Nicoleta Gavrilita - Crazy little thing
    * Paralela 47 - Arde
    * Pasha Parfeny - Lautar
    * Ruslan Taranu - Blanshe
    * Transbalkanica - Balkan riders
    * Univox - Moody numbers

Offline

 

#4 2012-02-02 22:59:53

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: MOŁDAWIA: powrót byłych reprezentantów

Pozwolę sobie napisać posta pod postem, skoro i tak nikt nie komentuje

Z okazji zakończonej sesji przesłuchałem wszystkie piosenki z mołdawskich preselekcji i powiem, że w Polsce moglibyśmy pomarzyć o takim poziomie W zasadzie tylko kilka piosenek mi się tak jednoznacznie nie podoba, reszta nawet OK. Autorzy piosenki Pashy Parfeny'ego pobawili się w Bregovicia i nawet śmiesznie im to wyszło

Z głosów "Lubię to" na facebooku wynika, że dużym powodzeniem cieszą się póki co (kolejność alfabetyczna) Alexandru Manciu, Nelly Ciobanu, Paralela 47, Pasha Parfeny i Transbalkanica, natomiast najwięcej głosów do tej pory zebrali Irina Tarasiuc şi MC Gootsa (piosenkę skomponował Siegel, osobiście średnio mi się podoba).

Ciężko mi wskazać, którą piosenkę najbardziej lubię, na ten moment chyba Nelly Ciobanu.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2012-02-02 23:01:43)

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce usuwanie adblue ponsse