E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2012-01-10 16:21:05

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

RUMUNIA: będzie rezygnacja z Eurowizji 2012?

http://2.bp.blogspot.com/-Ks0raHNdOyw/TchB7brSoaI/AAAAAAAAAus/GEzoTMf1rnI/s1600/Animated+Flag+of+Romania+%25282%2529.gif

Portal Stiri.com.ro informuje, że Rumunia może ze względów finansowych zrezygnować uczestnictwa w Eurowizji 2012. Nie wiadomo, czy ta informacja okaże się prawdziwa, ale faktem jest, że telewizja rumuńska jak dotąd nie podała żadnych informacji dotyczących wyboru reprezentanta ani nawet nie potwierdziła udziału.

Offline

 

#2 2012-03-10 20:17:06

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: RUMUNIA: będzie rezygnacja z Eurowizji 2012?

escomedy napisał:

Rumuńska Selectia Nationala zostanie rozegrana również tego wieczoru. W stawce jest 15 utworów a jako faworytów wskazuje się Cătălina Josana i grupę Mandinga. Transmisja na kanałach TVR1, TVR HD i TVR International oraz w Internecie (tvr.ro i esctv). Początek o 20:00.

Przekonałam się - oglądam Selecţia Naţională 2012
Jestem po pierwszej piosence, która (poza kijowym wykonaniem) nawet nie była taka zła, gorzej z postawą wykonawcy. O.K. Będę aktualizowała temat podczas trwania finału. Czyżbym nie powinna była spodziewać się po Rumunach dobrych wykonań...?

1 Cătălin Josan "Call my name" 3 (fajne, ale on nie fajny)
2 Ana Mardare "If you find simple words to say" 1 (flaki z olejem)   
3 Vicky Red  "If you ever feel" 3 (bez umca umca byłoby nawet "4")       
4 RPK  "Singura care" 4 (to mój muzyczny miszczu )   
5 Lucian Oros  "The best a man can get" 6! (Maminko Złota!!! To to się powinno Barthezowi spodobać, bez wątpienia... )           
6 Raluca Ocneanu "Time is on my side"
7 Electric Fence "Şun-ta" 1 (łoj, brakuje im pozytywnej energii i czadu, nuda)
Barburng teraz długi i niepotrzebny...
8 Ovidiu Anton "I walk alone" 2 (stoi bąbel i śpiewa, z gitarą - oczywiście, ależ mnie to kręci )
9 Miss Mary "Rollin"
10 Mandinga "Zaleilah" 2 (dla mnie to żaden faworyt)
11 T&L "Twilight" 3 (znowu czyszczą podłogę, ale Jacko był dobry )
12 Ioana Bianca Anuţa "Girls don't cry"
13 Tasha  "Say my name" 3 (czego się tak drzesz...? )
14 Bianca Purcărea "Don't say sorry" 1 (śpiewa czy sobie żartuje, czy jest chora??? )
15 Ana Mardare     "This must be love" 2 (załamałam się na dobre)


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz usuwanie adblue new holland