E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-16 18:36:55

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

>> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

http://www.crossed-flag-pins.com/genimg/flaggen/Poland-240-animated-flag-gifs.gif

Telewizja Polska poinformowała, że nie weźmie udziału w Konkursie Eurowizji w 2012 roku

Offline

 

#2 2011-12-16 20:17:47

 Kysio

Dansevise

Piosenka-ESC: Diese Welt
Kraj-ESC: Niemcy

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Smutno mi z tego powodu , ale mimo wszystko lepiej zrezygnowac niz zrobic preselekcje bez pomyslu i wybrac piosenke , za ktora pozniej trzeba sie wstydzic ;/ Szkoda ze TVP ma do wyboru rezygnacja lub kiepskie przygotowanie wydaje mi sie ze to nie jest przerwa na rok , ale cos podobnego jak Czechy; najlatwiej jest obrazic sie na ja nie pamietam tak dobrze czasow bez Polski , wiec dla mnie to duza strata i mam wrazenie ze cos sie skonczylo


Wir sind stark, Wir zwei.

Offline

 

#3 2011-12-16 20:26:01

 Piotr

Refrain

Piosenka-ESC: Un premier amour
Kraj-ESC: Francja, Luksemburg, Polska

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Dla Eurowizji w Baku brak Polski nie będzie wielką stratą.


Piotr Brzdąkała

Offline

 

#4 2011-12-16 20:28:52

 Kysio

Dansevise

Piosenka-ESC: Diese Welt
Kraj-ESC: Niemcy

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Piotr napisał:

Dla Eurowizji w Baku brak Polski nie będzie wielką stratą.

dla brak kazdego panstwa jest WIELKA STRATA ;/ a zwlaszcza dla nas , bo inaczej patrzymy na Polske!!


Wir sind stark, Wir zwei.

Offline

 

#5 2011-12-16 20:31:23

 Piotr

Refrain

Piosenka-ESC: Un premier amour
Kraj-ESC: Francja, Luksemburg, Polska

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Nie no, brak Polski w Paryżu, w Rzymie, w Hanowerze, w Jerozolimie to byłaby strata, ale w Baku?


Piotr Brzdąkała

Offline

 

#6 2011-12-16 20:34:29

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Ale może właśnie w takim Baku-Śmaku miałaby jakiekolwiek szanse...?


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#7 2011-12-16 20:34:52

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Proszę Państwa, po 17 latach Polska żegna się z Konkursem Eurowizji. Żegna się nie na rok, tylko na lata. Nie mam złudzeń, że jeśli ciężko było z roku na rok porządnie się do Eurowizji przygotować, to łatwo będzie wrócić po rocznym wypadnięciu z obiegu. Ponadto nie jest to bynajmniej rok na przemyślenia, na opracowanie nowej, świeżej koncepcji i rok na wymianę ekipy. Za rok o tej porze nadal pani Makowska, przytwierdzona do stołka, będzie produkować jakąś mało porywającą i w ogóle trudno definiowalną "rozrywkę" w TVP1. Ja Konkursy bez Polski pamiętam, ale to były inne warunki. Polska pauzowała ze względów regulaminowych, w TVP oglądaliśmy normalną transmisję z polskim komentarzem i zapowiedziami powrotu w następnej edycji. Teraz zapowiedzi nie będzie, nikt też chyba nie wierzy w jakąkolwiek transmisję któregokolwiek z koncertów, nikt nie wierzy, że w Baku pojawi się Artur O. jako polski komentator. Pierwszy raz od 1994 roku nie będzie nas na Eurowizji, w żadnej formie, czynnej, biernej, w żadnej. Polska staje się na ESC ciałem bezpostaciowym. Dobranoc, gasimy światło

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-12-16 20:36:53)

Offline

 

#8 2011-12-16 21:53:53

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Właśnie w tym, żeby ta przerwa nie była zbyt długa, widziałbym role dla naszego szanownego OGAE. Ale członkowie tej fantastycznej organizacji nie osiągnęli jak dotąd zbyt wiele, poza doprowadzeniem administratora profilu jedynki na facebooku do mdłości wiecznymi pytaniami o decyzję...
Chociaż... znając porządki panujące na Woronicza to tam się jeszcze może wszystko poprzewracać...


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#9 2011-12-17 12:32:27

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Po tak długim okresie zwlekania z podjęciem decyzji to było do przewidzenia. Cóż - jakiekolwiek płonne nadzieje na zmiany w TVP są już chyba tylko udziałem głupich... Mam nadzieję, że kiedyś wrócimy. Dziwnie będzie mi pierwszy raz oglądać Eurowizję bez Polski.

Offline

 

#10 2011-12-17 13:09:18

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

"Nie podaliśmy na profilu TVP.pl żadnej informacji dotyczącej braku zaangażowania w Eurowizję. Zagorzałym fanom przypominamy zeszłoroczne występy"
Tej treści wpis (a nie komentarz pod innym wpisem) pojawił się na profilu TVP na facebooku, wygląda na to, że albo nadal nic nie wiemy (a administrator profilu jedynki miał po prostu dość Polanda i spółki) albo administrator profilu jedynki za szybko się wygadał...


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#11 2011-12-17 15:01:09

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Dziwna sprawa. Bałagan panujący wokół TVP jest porażający. Niebywała rzecz, żeby ktoś publikował coś na oficjalnym profilu stacji, nie wiadomo kto i dlaczego, bez sprawdzenia. Czy administratorzy tych profili w ogóle są jakkolwiek ogarnięci w kwestiach związanych z programem TVP, czy wpisują "coś tam" ot tak sobie? Ktoś robi sobie jaja, a info idzie w Europę, serwisy publikują, teraz odwołują, świat się śmieje jeszcze zanim zapadły decyzje. Możliwe w jakimś stopniu jest też, że wczorajsze info było sprawdzone, ale TVP nie spodziewała się takiej negatywnej reakcji z różnych stron i próbuje się teraz cichaczem wycofać. Nie posądzam ich oczywiście o zbytnie przejmowanie się głosem widzów, ale z drugiej strony może doszło do jakiejś kalkulacji zysków i strat wynikających z takiej decyzji i wyszło, że tłumaczenie rezygnacji Olimpiadą i Euro jest niedorzeczne. Jeśli ma jednak dojść do rezygnacji, to nie wiem, dlaczego odwlekać jasne postawienie sprawy. A z drugiej strony ów wpis w swym dosłownym brzmieniu wcale nie musiał oznaczać rezygnacji. Wszak TVP nawet w przypadku dotychczasowego udziału nieszczególnie się angażowała, więc może po prostu potwierdzili kontynuację "dobrej" tradycji Czekamy zatem na konkrety. Mam nadzieję, że dowiemy się czegokolwiek, zanim rozpocznie się pierwszy półfinał ESC2012

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-12-17 15:13:39)

Offline

 

#12 2011-12-17 15:44:22

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Śmialiśmy się z tego, jak wybrano jakiegoś tam Vasyla za wschodnią granicą, potem w końcu odwołano, i znów chciano wybrać, tymczasem pod latarnią najciemniej...

Offline

 

#13 2011-12-18 16:34:44

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Jakie szałowe wiadomości Czekam na oficjalną decyzję TVP, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że nawet jak weźmiemy udział w tej edycji, to jest już za późno na cokolwiek?

Offline

 

#14 2011-12-18 16:47:31

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Michał Wiśniewski napisał

Uważam za absolutny skandal brak udziału Polski w Eurowizji 2012 roku, w roku, w którym jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej !

Od lat (gdzie tam, od początku) TVP olewa polskich reprezentantów nie dając grosza na promocję i wysyłając tę samą babę (niejaką Marię) jako opiekuna artystów, która nie robi absolutnie nic dla promowania polskich artystów, prócz picia wódki na wszelakich około eurowizyjnych bankietach.

Albo Polska Telewizja obawia się wygrania Eurowizji bo musiałaby zorganizować finały albo ma w dupie generalnie polską muzykę bo lepiej się nachlać w Azerbejdżanie dla zasady.

Kto jest KURWA za to odpowiedzialny ???

Współczuję tym milionom polskich fanów Eurowizji, że muszą się wstydzić za nasz 35-milionowy kraj, który nie jest w stanie pokazać, że potrafimy śpiewać, że jesteśmy i co nie mniej ważne, że w ogóle jesteśmy pośród eurowizyjnej społeczności.

Mnie najbardziej zabraknie tego klimatu rywalizacji, Artura Orzecha, fanów Eurowizji, którzy piszą z całej Europy i OGAE, które włożyło wiele serca w nasze wystąpienia i promocję.

Odpowiedzialnych za to faux pas zwolnić !

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-12-18 16:48:06)

Offline

 

#15 2011-12-19 01:11:48

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Oficjalnie: Polska wycofała się z udziału w Eurowizji 2012.

Rzecznik TVP, Joanna Stempień-Rogalińska:
Telewizja Polska nie weźmie udziału w przyszłym roku w Konkursie Piosenki Eurowizji, ponieważ nasze siły i środki kierujemy na rzecz obsługi dwóch bardzo poważnych przedsięwzięć Euro 2012 i igrzysk olimpijskich

Offline

 

#16 2011-12-19 08:42:30

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

No to pozamiatane... mamy trochę zamieszania, cyrku dla gawiedzi "a będzie dalej tak, jak jest". Miłego trwania dla załogi nadawcy "publicznego"...
Sztandar wyprowadzić.


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#17 2011-12-19 15:29:26

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Bardzo współczuję Wielkiej Brytanii, pewnie też będą zmuszeni zrezygnować, w końcu mają na głowie organizację Igrzysk i transmisję z Euro. Nie? No tak, u nich jest nadawca publiczny, a u nas jedynie dom publiczny. Oczekuję teraz tylko, że dom publiczny również durne i nikomu niepotrzebne Opole złoży w ofierze bogini podskoków, fikołków i skłonów

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-12-19 15:40:03)

Offline

 

#18 2011-12-19 16:20:41

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Cóż, odchodzimy z Eurowizji w cieniu skandalu, w momencie kulminacji wszystkich problemów związanych z fatalnym traktowaniem naszych reprezentantów, coraz gorszym poziomem organizacyjnym i muzycznym polskich preselekcji, coraz słabszymi rezultatami osiąganymi przez osoby, które aby wystąpić na europejskiej scenie są zmuszone do wydania wszystkich swoich życiowych oszczędności i brania pożyczek, bo pieniądze, które teoretycznie miałyby iść na promocję, idą na wycieczki i zabawę dla osób z delegacji TVP.

Ludzie na esctoday nie dziwią się zbytnio samym odejściem, dziwią się, że odeszliśmy dopiero teraz To chyba najlepsze podsumowanie, do czego doprowadzili ludzie z Redakcji Rozrywki TVP.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2011-12-19 16:21:08)

Offline

 

#19 2011-12-21 22:20:41

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

EBU próbuje nakłonić polskiego nadawcę do pozostania w Konkursie, przedstawiając bardzo korzystne propozycje, które wręcz można nazwać "propozycjami nie do odrzucenia". Unia oferuje pomoc w zakresie transmisji Euro i Igrzysk oraz możliwe obniżenie Polsce opłaty za udział w Konkursie. Lista gwiazdkowych prezentów dla Marysi i spółki, a Mikołaj aż nadto łaskawy. Jaka będzie reakcja domu publicznego? Będzie jakakolwiek w ogóle? Powinna być w każdym razie. W końcu żebrzących internautów można ignorować, albo odnosić się do nich na zasadzie "chłop swoje, pop swoje", ale EBU chyba się nie powinno...

Offline

 

#20 2011-12-22 01:01:14

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Co tu teraz wymyślić, skoro argument "za dużo roboty z Euro i igrzyskami" jest już nieaktualny?

Ostatnio edytowany przez Daniel (2011-12-22 01:04:27)

Offline

 

#21 2011-12-22 15:03:31

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Daniel napisał:

Co tu teraz wymyślić, skoro argument "za dużo roboty z Euro i igrzyskami" jest już nieaktualny?

Ależ to proste... zażądać miejsca w BigX w ramach rekompensaty za dotychczasowe słabe wyniki :P
Jakoś jestem dziwnie spokojny, że ekipa z Woronicza coś wymyśli... albo pokusi się o zignorowanie tego "prezentu"


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#22 2011-12-23 15:51:07

 Piotr

Refrain

Piosenka-ESC: Un premier amour
Kraj-ESC: Francja, Luksemburg, Polska

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Ja nadal uważam, że dla Polski przerwa w Eurowizji jest dobra a nawet konieczna.


Piotr Brzdąkała

Offline

 

#23 2011-12-26 15:32:56

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Zobaczymy 31-go, jaka jest ostateczna decyzja. Poszukałem w archiwum na esctoday. Rok temu, 31. grudnia, pojawił się news odnośnie tego, które państwa wezmą udział w Eurowizji. Dwa lata temu też tak było.

Offline

 

#24 2011-12-29 12:13:01

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

LIDIA KOPANIA O WYCOFANIU SIĘ Z EUROWIZJI:

Szkoda, że Polska nie weźmie udziału w Konkursie Eurowizji w roku 2012.  Chociaż konkurs uchodzi za dość kontrowersyjny, niezaprzeczalnie jest to duże europejskie wydarzenie muzyczne i szansa dla artystów zaprezentowania się przed olbrzymią , bo liczącą około 100 mln osób, międzynarodową publicznością. Jak wiadomo, okazji, aby zaprezentować się na scenie międzynarodowej, polscy artyści mają niewiele

Trzeba jednak zauważyć, że konkurowanie rodzimych artystów z artystami np. z Grecji, Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii, dysponującymi wielomilionowymi budżetami, jest szalenie trudne.  W ostatnich latach, forma w jakiej przeprowadzany jest konkurs oraz bardzo krótki czas na efektowne przygotowanie oprawy występu, w dużej mierze uzależnione są od finansów, którymi dysponuje „zaplecze” artysty . Sama piosenka liczy się w niewielkim stopniu i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.

Pomimo świadomości takiego, a nie innego stanu rzeczy, bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym konkursie. Widzowie Telewizji Polskiej wybrali moją piosenkę i głosami publiczności wygrałam polskie preselekcje. Drugi raz w życiu doświadczyłam czegoś wspaniałego, publiczność zagłosowała na mnie i mój utwór w tak dużej ilości, że wygrałam kolejny ogólnopolski konkurs.

Dwa tygodnie w Moskwie i sam konkurs były w moim życiu czymś absolutnie wyjątkowym.
Pod względem rozmachu i siły rażenia, nie da się go porównać z żadnym wydarzeniem muzycznym i chyba nie tylko muzycznym, organizowanym w naszym kraju.


Kto by się spodziewał, że akurat ona się wypowie?

Ostatnio edytowany przez Daniel (2011-12-29 12:15:57)

Offline

 

#25 2011-12-29 12:49:37

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Jeszcze tylko brakuje paru groszy od wiecznie obrażonych na Konkurs artystów i pikczer of TVP będzie czytelny nie tylko dla Polski...


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#26 2012-01-04 19:13:11

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Zespół Mistic opublikował fragment swojego utworu, który zamierzają zgłosić do preselekcji za granicą (prawdopodobnie na Litwie): http://www.youtube.com/watch?v=yONkrMhg … r_embedded

Offline

 

#27 2012-01-05 16:11:26

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Na sławetnym facebookowym kanale TVP1 poinformowano w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów, że TVP nie ma w planach transmisji z finały ESC 2012 na żadnym ze swoich kanałów, a jakiekolwiek działania dotyczące ewentualnego udziału w 2013 roku zostaną podjęte nie wcześniej niż jesienią

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2012-01-05 16:19:18)

Offline

 

#28 2012-01-05 16:24:28

 Kysio

Dansevise

Piosenka-ESC: Diese Welt
Kraj-ESC: Niemcy

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Z taka piosenka !! to dobrze ze Mistic nie moze pojechac na jako

sorry , ale czy nie ma obowiazku transmitowania zeby myslec o esc 2013??


Wir sind stark, Wir zwei.

Offline

 

#29 2012-01-05 16:47:09

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Kysio napisał:

sorry , ale czy nie ma obowiazku transmitowania zeby myslec o esc 2013??

To TVP i ona, ooo, może wszystko. Wszystko możliwe jest, gdy, ooo, TVP jest blisko...
Postawmy krzyżyk na tej padlinie.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#30 2012-01-05 19:18:45

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: >> EUROWIZJA 2012 BEZ POLSKI <<

Chyba jakieś negocjacje jeszcze trwają, skoro do tej pory nie została opublikowana ostateczna lista uczestników Eurowizji, co zwykle robiono 31-go grudnia. Albo po prostu to taka edycja Eurowizji, że wszyscy wszystko mają gdzieś Jakiegoś poruszenia wśród fanów zagranicznych chyba nie było w związku z tą rezygnacją. Zresztą podobnie sprawa ma się z polskimi fanami - pamiętam, że o udział Marcina w preselekcjach chyba walczono bardziej niż o zmianę decyzji w sprawie rezygnacji.

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs.