E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2011-05-01 15:50:32

Kysio

Gość

Próby przez Eurowizją.

Temat przeznaczony do dyskusji o probach przed Eurowizja.
Tu zamieszczamy aktualnosci, ciekawoski i linki do wiadomosc i nagran.

 

#2 2011-05-01 15:58:37

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Wiemy, że Polska ma już pierwszą próbę za sobą. Mnie nadali tylko tyle, że nie było to zbyt oryginalne i interesujące, raczej standardowe, niezachęcające do zgłębienia przyszłego "występu na 100%", a od strony wykonania bardzo odpuszczone. Lecz polską ekipę mogły zdekoncentrować problemy techniczne, które miały miejsce przed występem. Tyle wiem, a co podają portale i portaliki, jeśli już coś podają???

Ostatnio edytowany przez Weteranka (2011-05-01 15:58:58)


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#3 2011-05-01 16:20:24

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Można już zobaczyć nagrania z prób, ale są to amatorskie filmy, więc nie pokazują pełni. Widziałem Polskę, Norwegię, Armenię i Albanię. Polska mi się podobała, chociaż słychać było to "oszczędzanie się" i Magda niepotrzebnie jakieś takie wygibańce głosem robiła w niektórych miejscach. Niemniej jednak spodziewałem się, że ta pierwsza próba może być gorsza. Oby poprawili to, co poprawy wymaga. Norwegia mnie nie zaskoczyła, było tak, jak się spodziewałem. Słaba piosenka, do której występ jest mi w rzeczy samej obojętny, bo zdania o niej nie zmienię. Jest ponoć sporo zachwytów nad Albanią, której wykonanie się ponoć podobało. Dla mnie to wciąż jest najsłabsza z dotychczasowych eurowizyjnych piosenek tego kraju i też się już nie przekonam. Może być co najwyżej poprawnie. Armenia ma chyba jakiś kompleks, bo po gigantycznej pestce przyszedł czas na wielką rękawicę bokserską. Kolejne zachwyty w komentarzach, kolejny brak entuzjazmu u mnie. Reszty jeszcze nie widziałem.

Offline

 

#4 2011-05-01 16:24:36

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

BarthezDezerter napisał:

Można już zobaczyć nagrania z prób, ale są to amatorskie filmy, więc nie pokazują pełni.

A gdzie je można obejrzeć...?


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#5 2011-05-01 16:26:46

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Oto linki do artykułów na ESCToday, które zawierają linki do nagrań:

http://www.esctoday.com/news/read/17256

http://www.esctoday.com/news/read/17257

Offline

 

#6 2011-05-01 16:34:48

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

"Gorąca" piosenka i "gorąca" kobieta a oczywiście dominuje niebieski...


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#7 2011-05-01 18:01:57

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

Re: Próby przez Eurowizją.

Myslałam ze u nas będzie czarno-biała wizualizacja a nie niebieska

Offline

 

#8 2011-05-02 20:35:56

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Mi się tam ta "polska" wizualizacja nawet podoba. Może niebieska być nie musiała, bo zawsze taka jest, ale w porównaniu z innymi z naszego półfinału wypada całkiem dobrze. Liczę, że w czwartek Magda da z siebie więcej. Po obejrzeniu kompletu prób z wtorkowego półfinału uważam, że (poza Portugalią) awans z tych czy innych przyczyn jest sprawą otwartą...

Przy okazji zapraszam na bloga, gdzie piszę o próbach (i nie tylko):P

Ostatnio edytowany przez SiM (2011-05-02 20:37:24)


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#9 2011-05-02 20:45:34

Kysio

Gość

Re: Próby przez Eurowizją.

Ja narazie na tych probach za duzo nie widze ;/, ale niektorzy mocno kombinuja tam na scenie a wydaje mi sie , ze skromne wystepy beda wyzej ocenianie.
Mi sie niebieski kolor juz znudzil, co roku duzo wystepow jest na niebiesko i Polska tez ;/

 

#10 2011-05-02 21:22:52

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Ja dzisiaj obejrzałem sobie Węgry, Litwę, Azerbejdżan i Grecję.
Co do Węgier to spodziewałem się, że Kasia bardziej zwali to wykonanie, zobaczymy, jak dalej się będzie prezentować. Brakuje mi tylko "pałera" i temperamentu. Taka rozmemłana jakaś.
Litwą jestem absolutnie zachwycony. Ta dziewczyna jest jak anioł. Nie podzielam zarzutów o nudnej piosence, bo Ewelina potrafi tak wprowadzić w jej klimat, że można się w tym utworze całkowicie zanurzyć i zadurzyć też. Głosy "znudzonych" widzów ją zapewne zignorują, ale jeśli obecność jurorów ma mieć jakikolwiek sens, to właśnie tu muszą wziąć się do roboty. Jeśli rok temu moja "ulubiona" Filipcia została przez nich tak wysoko oceniona, to tym razem nie widzę innej opcji, jak 100% dwunastek dla panny Saszenko.
Co do Azerbejdżanu, to nie myślałem, że akurat ten występ tak bardzo mnie rozbawi. Urocze. Połączenie portugalskiego 2B z Gracią Baur, przybrane mdlącym lukrem słoweńskiego Platin. Szkoda, że ten utwór pojawia się w barwach kraju zagrożonego awansem do finału
Grecja chyba mnie niczym nie zaskoczyła. Nadal mi się podoba.

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-05-02 21:24:07)

Offline

 

#11 2011-05-02 21:37:34

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Co do Litwy się zgadzam, Evelina potrafi zająć widza bardzo mocno. Jej próba zrobiła na mnie spore wrażenie (choć nadal uważam, ze ze zbliżeniami twarzy nie powinna przesadzać - to o pracy kamer)
Grecja - dla mnie tancerzy mogłoby nie być, ale już drugi rok z rzędu będę za Greków trzymał kciuki
Nic dzisiaj nie było tak rozśmieszające jak Chorwacja...


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#12 2011-05-02 21:38:53

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Z Chorwacji widziałem tylko zdjęcia. I już nie chciałem oglądać

Offline

 

#13 2011-05-02 23:03:05

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

Re: Próby przez Eurowizją.

Z Chorwacji to najlepsza jest zmiana sukienki

Bardzo mi sie podobała proba Senit

Ostatnio edytowany przez soniab (2011-05-02 23:03:28)

Offline

 

#14 2011-05-02 23:57:49

Kaska

Gość

Re: Próby przez Eurowizją.

Z pierwszego półfinału najlepsza Litwa, później Gruzja. Polska reprezentacja jakaś taka pokraczna jest, te tancerki dziwnie się wypinają, to nie jest seksowne, a takie chyba miało być w założeniu. Bardziej obawiam się tych strojów, powalczymy o Barbarę Dex w tym roku... Szwajcaria powinna wejść do finału, ale brakuje mi luzu w tym występie.

O reszcie nie piszę, bo żeby cokolwiek ocenić, to musi być najpierw dobry materiał pod to. A tu nie dość, że nie ma dobrego materiału (piosenek), to jeszcze wokalnie przeważnie jest fatalnie, nie wspominając już o występie ogólnie.

W sumie te próby nikogo nie wyeliminowały z walki o finał, może San Marino jest tylko oczywistym przegranym.

 

#15 2011-05-03 09:27:49

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Gruzja? My oglądaliśmy te same próby? Sopho nie pasuje mi do tej piosenki, mam wrażenie, jakby muzyka ja przygniatała, dla mnie to była jedna ze słabszych prób...


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#16 2011-05-03 15:40:15

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

Re: Próby przez Eurowizją.

http://www.youtube.com/watch?v=efvZsZZ0 … ideo_title

Ukrainska proba i zwyciezsczyni Mam talent

Offline

 

#17 2011-05-03 15:59:35

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: Próby przez Eurowizją.

Póki co próby nie wypadają źle, a występ Magdy mnie zaskoczył, bo znacznie się różni od lekkiej amatorszczyzny z KE. Mam nadzieję, że wejdziemy do finału.

Offline

 

#18 2011-05-03 16:08:35

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Polacy w tym roku tak silnie wierzą w awans i sukces "Jestem", że są w stanie na te dwa tygodnie oślepnąć i ogłuchnąć...

a wydaje mi sie , ze skromne wystepy beda wyzej ocenianie.

Bardzo bym chciała, bo akurat te "najnudniejsze" występy mają szanse zostać dopieszczone od strony wykonania i interpretacji.

Ukrainska proba i zwyciezsczyni Mam talent

Czymkolwiek lub kimkolwiek "zwyciezsczyni" nie jest, to taki chwyt mnie się nie podoba Piosenka, jeśli ma być w zamyśle "ważna i poważna" powinna bronić się interpretacją a nie chwytliwymi dodatkami, które złapią za serce... i telefony Europejskich odbiorców. Ciekawa jestem jaki procent oglądający skupi się na wykonawczyni oraz melodyjce lecącej w tle?

Ostatnio edytowany przez Weteranka (2011-05-03 16:09:40)


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#19 2011-05-03 17:17:43

Kaska

Gość

Re: Próby przez Eurowizją.

Weteranka napisał:

Polacy w tym roku tak silnie wierzą w awans i sukces "Jestem", że są w stanie na te dwa tygodnie oślepnąć i ogłuchnąć...

Wypadamy aż tak źle?

 

#20 2011-05-03 17:21:51

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Kaska napisał:

Wypadamy aż tak źle?

Na razie nie wypadamy aż tak dobrze, jak to się w Polsce mówi i pisze... (np. w miejscu, w którym Kaska jest... mężczyzną )
Z dniem dzisiejszym zmienia się reprezentantka Ukrainy i choć nie zaśpiewa ani słowa to miejsce w finale ma właściwie w kieszeni. Ogromna szkoda, że w konkursie piosenki awans uzyska wizualizacja (mimo, że, przyznaję jest przepiękna!) ktoś, kto wyśpiewałby sobie miejsce w kolejnym etapie w uczciwej rywalizacji, przepadnie w półfinale (i coś mi mówi, ze będą to Holendrzy...)
Za to pozytywnie zaskoczyła mnie reprezentacja Mołdawii, szykuje się naprawdę ostra rywalizacja w drugim półfinale!

Ostatnio edytowany przez SiM (2011-05-03 17:24:51)


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#21 2011-05-03 17:27:11

Kaska

Gość

Re: Próby przez Eurowizją.

Wydaje mi się, że wszystkie 3 piosenki z drugiego półfinału, o których pisałeś, znajdą się w finale. Żadna nie przepadnie kosztem drugiej. I dobrze by było. A odpaść może faworytka Szwecja, "Hero" w męskim wydaniu, słabo zaśpiewane, okropnie przedstawione, na tle fatalnych wizualizacji.

 

#22 2011-05-04 15:40:31

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Próba Dany http://www.youtube.com/watch?v=9lexCBij … ture=feedu

Reprezentantka Izraela odwołała swoją konferencję prasową po próbie. Wokalistka nie będzie również udzielać żadnych wywiadów. Twierdzi, że nie potrzebuje takich spotkań ani żadnej promocji. Ma rację? Może powinna jednak wykorzystać szanse na spotkania z dziennikarzami, bo po Konkursie już nikt jej na konferencję nie zaprosi...

W przerwie między normalnymi występami pojawi się gość z festiwalu piosenki dziecięcej Próba Estonii http://www.youtube.com/watch?v=r0P-wtRU … r_embedded
Na początku troszkę jeszcze się stara na miarę swoich skromnych możliwości, ale pod koniec już olewka zupełna. Niestety awans do finału i tak może się w tym przypadku udać Ot ci faworytka od siedmiu boleści.

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-05-04 17:14:48)

Offline

 

#23 2011-05-05 11:56:29

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

Re: Próby przez Eurowizją.

2 proba Magdy http://www.youtube.com/watch?v=dEBubx_4 … ideo_title

Jestem pod wrazeniem wystep mi sie podoba ale mam małe ale do jej stroju.

Offline

 

#24 2011-05-05 13:46:45

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Łojeju, ale dno... Stroje niczym z filmów saj-faj z lat 60. i 70., a choreografia pozbawiła piosenkę interpretacji. Zresztą tego akurat byłam pewna. Magda broni się wyłącznie głosem, resztę polska ekipa schrzaniła po całości.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#25 2011-05-05 14:01:42

Kysio

Gość

Re: Próby przez Eurowizją.

Mi tez sie nie podoba taki wystep , ale Magda bardzo ladnie spiewa; przynajmniej tak mi sie wydaje

 

#26 2011-05-05 14:35:34

 The King

Apres toi

Piosenka-ESC: Let Me Try
Odznaczenie: MODERATOR

Re: Próby przez Eurowizją.

Magdalena Tul jest mocną kandydatką do nagrody Barbary Dex xD

Offline

 

#27 2011-05-05 15:15:40

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

The King napisał:

Magdalena Tul jest mocną kandydatką do nagrody Barbary Dex xD

Tiaaa, w tej zaszczytnej kategorii Polska może wyjść na prowadzenie - w rankingu ogólnym...

Kysio napisał:

ale Magda bardzo ladnie spiewa

Pewnie, że ładnie śpiewa. A jeszcze lepiej jest, kiedy śpiewa się ładnie i dobrze.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#28 2011-05-05 15:51:26

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Po zdjęciach inaczej sobie wyobrażałem ten strój. Myślałem, że będzie bardziej subtelny. Ona jakieś metalowe kule ma poprzyczepiane? Zero seksapilu, którego ta dziewczyna ma naprawdę dużo. Rycerza z niej kurde zrobili Wykonanie też jakieś momentami zawodzące, ale może jestem za bardzo przyzwyczajony do wersji studyjnej, gdzie chórki są wyciszone. Niech chociaż sama Magda się nie zepnie i wypadnie dobrze. Mnie się wydaje, czy ona trochę kaleczy początek, a dopiero potem "wpada" w dobre brzmienie? Obawiam się, że niestety cały ten cyrk znowu może się nie udać. Są kraje, w przypadku których wystarczy, że piosenka nie straszy, by awansować do finału. W przypadku Polski to jest za mało.

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-05-05 15:56:54)

Offline

 

#29 2011-05-05 15:59:31

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: Próby przez Eurowizją.

Początek jest do poprawy cały, dalej, jak dla mnie, za mocno, za nachalnie, a całość nie wpada w moc i rytm kompozycji, ale wystarczy tu przyjemny głosik Magdy - podkreślmy - samej Magdy!!! Od tej strony dziewczyna jest w stanie  się postarać*, niestety, za resztę chyba nie odpowiada, nie ma wpływu na te wszelki przeszkadzajki. Koncentracja przy czyszczeniu podłogi, nie wiem czy profesjonalna diwa by dała radę.
I pamiętajmy, że rozkręcać się też nie można w nieskończoność, bo jest limit występu.
*A może ją przeceniam, zbyt wiele oczekuję...?

Próby wielkiej piątki.

Hszpania może i słonecznie z energią prezentuje się w teledysku, lecz na scenie pozbawiona jest wszystkiego co hiszpańskie... Jakiś wytrzeszcz i pląsy, nie, nie, nie!!!


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#30 2011-05-07 22:15:23

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: Próby przez Eurowizją.

Próby Big 5:
* Włochy - absolutny brak zdania. Nie rusza mnie ten utwór, nie ruszała mnie prezentacja z Sanremo, nie ruszyła mnie próba, nie sądzę, że ruszy mnie za tydzień. Nie czuję "włoskiego ducha", atmosfery włoskich piosenek sprzed lat również. Nowe eurowizyjne Włochy - nieciekawe Włochy;
* Francja - najbardziej mi się podobała; wykonanie mnie nie zaskoczyło, a wydaje mi się też, że ten występ dużo nadrobi dzięki wizualizacjom. Bardzo pasują, tworzą klimat, są trafione, myślę, że w tv będą się prezentować wyjątkowo. Klimat taki jak u Joasi z Islandii, delfinka tylko brakuje (i chyba dobrze...).
* Niemcy - występ również zwracający uwagę pod względem wizualnym, bardziej niż skromne wejście rok temu, ale w końcu rok temu wystarczyło pokazać ciekawą piosenkę, by się sprzedać. Teraz piosenki nie ma, więc trzeba zainwestować w dziwne ludki na scenie i monitorach. Wykonanie chyba bardziej przypomina wersję studyjną niż rok temu, ale też nie ma się czemu dziwić, bo "Satellite" chyba wymagało jednak nieco "zaśpiewania", zaś tu wystarczy interpretacja kłapiąco-recytująco-szczekająca. Tu i ówdzie chwalą "dojrzalszy wygląd i wizerunek" Lenki, choć ja nie widzę różnicy. Nadal "urocza" słodka paprotka, żeby inaczej nie rzec, na ugiętych nóżkach z kolankami ku sobie. Nic dwa razy....mam nadzieje.
* Wielka Brytania - czemu właśnie tak sobie to wyobrażałem? Pięciu panów błądzących po scenie, każdy w swoją stronę, a na wizualizacjach ich słitaśne focie w różnych pozach. I z wykonaniem ciut nie trafili w odpowiedni moment, wyszło niemal jak z Azucar Moreno, tylko równie fenomenalnego zejścia nie było... Oświetlenie w odcieniach spokojnej zieleni moim zdaniem czyni występ, każdy występ, mniej zapamiętywalnym. Wszak to zimna barwa i usypiająca nieco.
* Hiszpania - tu nie ma zimnych barw, jest pogodnie i wesoło, ale zdziwię się, jeśli ten letni utworek cokolwiek osiągnie. Swoją drogą ciekawe, że kraje, które w tym roku na siłę chciały zmienić swoje selekcje, wprowadzić powiew świeżości inspirowany niemieckimi eliminacjami sprzed roku, zakończyły cały proces tak nieciekawie: Chorwacja, jaka jest, widzi i słyszy każdy, a Hiszpania rozweseli i ogrzeje co najwyżej na 3 minuty. Lucia chyba ładnie śpiewa, chórek jej chyba nie przeszkadza, ot i cały plus.

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Opoczno szambo Paradise Appartment hotel