E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2011-02-17 23:41:12

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

GRECJA: Znamy piosenki

W greckim finale pojawi się sześć młodych gwiazd, zwycięzców popularnych konkursów muzycznych, jak Idol, Mam Talent czy X Factor. W preselekcjach powalczą: Nikki Ponte, Kokkina Halia, Valando Tryfonos, Antigoni Psychrami, Trihimotonio oraz Loukas Giorkas feat. Stero Mike. Z przeprowadzonej na portalu esctoday.com sondy wynika, że fani chcą zobaczyć w Düsseldorfie klubowy kawałek Niki Ponte (49% głosów). Zaraz za Niki, z prawie 19% poparciem znalazła się ballada Lukasa Yiorkasa.

ERT planuje zaprosić jako gości specjalnych kilku artystów tegorocznej Eurowizji. Między innymi reprezentantów: Francji (Amaury Vassili), Armenii (Emmy) i Cypru (Christos Mylordou). Wiele plotek głosi, że w czasie finału pojawi się także grupa Blue, która to po zeszłorocznej porażce Josha będzie bronić honoru Wielkiej Brytanii.

Oto pełne wersje greckich utworów:

Kokkina halia - Come with me



Valanto Tryfonos – The time is now



Trihimitonio - Hamogela



Antegone Psychrami - It’s all Greek to me



Lukas Yiorkas ft Stereo Mike – Watch my dance



Nikki Ponte – I don’t wanna dance



32. reprezentanta Grecji poznamy drugiego marca, podczas finału preselekcji

Jak dla mnie to tylko Nikki powinna jechac

Offline

 

#2 2011-02-20 15:00:34

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: GRECJA: Znamy piosenki

Cudów się nie spodziewałem, ale na chwile obecną stawka wygląda ubogo... grecki kryzys chyba dotknął i Eurowizję. Nie wiem, czy z takim wyborem sąsiedzkie głosy będą na tyle silne, by wydostać Greków z półfinału?


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#3 2011-02-20 17:07:40

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: GRECJA: Znamy piosenki

Jak uwielbiam wiele greckich piosenek z ich eurowizyjnej przeszłości, to od kilku dobrych lat piosenki tego kraju mnie raczej odpychają. Niczego szczególnego nie ma w tej stawce.

Offline

 

#4 2011-02-21 17:28:53

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: GRECJA: Znamy piosenki

I tak będą w finale... Ale dla odmiany niech będzie dziewczynka, choć dla mnie to wszystko takie same jak zawsze Stają w rozkroku, pochylają się i dostają turbodoładowania, siek siek siekk.


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Břeclav usuwanie adblue