E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji


#1 2011-01-31 22:32:46

Namiocik

Gość

NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

http://img141.imageshack.us/img141/7462/unser.jpg
Zaczynają się preselekcje niemieckie, mające na celu wyłonić piosenkę dla Leny Meyer-Landrut, która kolejny raz reprezentuje Niemcy.

||Dziś odbył się I półfinał, w którym zostały zaprezentowane następujące piosenki:
 Good News
 Maybe
 I Like You
 That Again
 Taken By A Stranger
 What Happened To Me

||Dalej przeszły:
 Taken By A Stranger
 Maybe
 What Happened To Me


Wideo ze wszystkich występów pod tym linkiem
_______________________________
Taken by a stranger musi wygrać! I mamy kolejne Top10 dla Niemiec...

Ostatnio edytowany przez Namiocik (2011-02-01 02:05:17)

 

#2 2011-01-31 22:45:49

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

Nie dałam rady tego słuchać i oglądać... Dobrze, że miałam "po ręką" Eurowizjan pomocnych w przetrwaniu...


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#3 2011-02-01 00:27:53

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

Zmusiłem się, zobaczyłem całą jedna piosenkę (tę własnej roboty), całe 3 minuty i jestem potwornie rozczarowany. Myślałem, że jak już Niemcy postanowili nam tę lalunię sprzedać raz jeszcze to wezmą ją w obroty i spróbują jakoś ogładzić. Tymczasem zobaczyłem ten sam wierzgający kołek dyszący w mikrofon nawet pozbawiony części energii, jaką w Oslo jeszcze miała... jeśli w drugiej części płyty nie ma jakiejś bomby, to Niemcy mają wszelkie szanse na powrót "na swoje miejsce" w XXI-wiecznej Eurowizji.


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#4 2011-02-01 18:23:36

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

Tragedia. Przesłuchałem wszystkie zakwalifikowane utwory, które w połączeniu z Leną wypadają tragicznie. Oj przejadą się Niemcy grubo na tym wyborze...

Offline

 

#5 2011-02-07 23:15:22

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

Dziś odbył się 2 półfinał:

1. A million in one (Errol Rennalls, Stavros Ioannou)
2. Mama told me (Stefan Raab, Lena Meyer-Landrut)
3. Push forward (Daniel Schaub, Per Lämmers)
4. A good day (Audra Mae, Todd Wright, Scott Simons)
5. Teenage girls (Viktoria Hansen)
6. At all (Aloe Blacc)

Do finału przeszły:
"Mama told me"
"A million and one" 
"Push forward"

Finał odbędzie się 18 lutego a oto finałowa stawka:

Maybe (Daniel Schaub, Per Lämmers)
Taken by a strange (Gus Seyffert, Nicole Morier, Monica Birkenes)
What happened to me (Lena Meyer-Landrut, Stefan Raab)
Push forward (Daniel Schaub, Per Lämmers)
Mama told me (Lena Meyer-Landrut, Stefan Raab)
A million and one (Errol Rennalls, Stavros Ioannou)

Posłuchać można tutaj

Offline

 

#6 2011-02-07 23:19:37

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

soniab napisał:

1. A million in one (Errol Rennalls, Stavros Ioannou)

To prawie jak "A milion in one, two, three"...


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#7 2011-02-09 19:39:33

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

Zmusiłem się wreszcie do przesłuchania tych kaczkowych propozycji, zmęczyło mnie to bardzo, ale jednak znalazłem utwór, który mi się całkiem spodobał. Jedyną piosenką, na którą zwróciłem uwagę i do której mam nawet ochotę wrócić, jest "Push forward". Reszta utworów zlewa mi się w jedną całość i jakoś nieszczególnie je pamiętam. A z tego co czytam, to jest jakieś dziwne, kompletnie dla mnie niezrozumiałe parcie na utwór "Taken by a stranger", który kompletnie mi się nie podoba. Tak czy siak piosenki choćby troszkę na miarę "Satellite" w tym gronie nie ma. Odnoszę wrażenie, że ktoś chce albo z kaczuchy zrobić divę, albo z drugiej strony zagrać wyłącznie na jej słodziutko-głupiutki wizerunek idolki małolatów, nie zważając na utwór. A to się nie uda, bo nie może się udać. Zresztą niespecjalnie mi tego szkoda :krecacegaly:

Ostatnio edytowany przez BarthezDezerter (2011-02-09 19:40:44)

Offline

 

#8 2011-02-09 21:22:09

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: NIEMCY: Unser Song für Deutschland 2011

Przesłuchałem te, które weszły do finału (bo resztą i tak nie ma się co zajmować) i mam wrażenie, że większość tych piosenek mogłaby zabrzmieć zupełnie ciekawie... tylko w innym wykonaniu. Widok Leny ubranej w długą, czarną suknię wielce mnie rozbawił (a chyba nie taki był zamiar ), piosenka wymruczana, więc i drazni nieco mniej od pozostałych. Z tej maki chleba nie będzie


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://lidiarudnicka.online SĂŁo SebastiĂŁo