E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-23 22:18:04

 soniab

Puppet on a String

Piosenka-ESC: "The fire in your eyes"

UKRAINA: 2011

Finałowy skład preselekcji przedstawia się następująco:

Bahroma - Jejo imia
Żemczuga - Hero
Witalij Galaj - My Expression
Zlata Ogniejewicz - The Kukushka
Władysław Lewickij - Lobe
Mika Newton - Angel
Shanis - Cwietok
Jelena Korniejewa - Why Did I Say Goodbye
Denis Powalij - Aces High
Anastazija Prichodźko - Action
Eduard Romanyuta - Bieriega
Daria Miedowaja - Infinity
Armia i Wiera Warmałowa - Allo, Allo
Jamala - Smile
El Kravchuk - Moja Nadzieżda

Finał zaplanowano na 27 lutego.

Klikajac na tytuł posłuchaj piosenki.

Offline

 

#2 2011-01-25 10:55:02

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: UKRAINA: 2011

Tu taka perełka rekompensująca w pełni lata psucia wzroku przez rozmigotane disco-lampy i oni mieliby wypaść z gry? Tylko nie to...


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#3 2011-01-25 17:03:55

Namiocik

Gość

Re: UKRAINA: 2011

Przesłuchałem wszystkie finałowe piosenki, wcześniej nie zwróciłem uwagi na cudeńko Bahromy . Jakże fantastyczna piosenka... Rozpłynąć się można słuchając. Trochę mi przypomina Miodio. Ale tylko trochę. Mam nadzieję, że wygrają, choć stawka jest bardzo interesująca. Zlata też mi się bardzo podoba. Jeżeli całe te preselekcje dojdą do końca, bo coś czytałem, że jakieś skandale i afery są, to zapowiada się ciekawa walka o zwycięstwo.

 

#4 2011-01-25 17:25:29

Kysio

Gość

Re: UKRAINA: 2011

Tak Bahroma to jest podobne do San Marino 2008, ale i tak jest swietna; zgadzam sie to musi wygrac!

 

#5 2011-01-25 17:40:04

 Antek

Non ho l'eta

Piosenka-ESC: Anabel Conde - Vuelve conmigo
Kraj-ESC: Hiszpania

Re: UKRAINA: 2011

A mnie się ta cała Bahroma nie podoba i uważam, że panom z Miodio do pięt nawet nie dorasta...

Offline

 

#6 2011-02-28 18:42:58

Hajfi

Gość

Re: UKRAINA: 2011

Już wiem czym nas jeszcze zaskoczą.

Preselekcje ukraińskie zostają powtórzone. Odbędą się 3. marca o godz. 20:30, w specjalnym show zaprezentują się: Mika Newton, Jamala i Zlata Ognevich. Widzowie zdecydują, która z nich pojedzie do D-dorfu.

 

#7 2011-02-28 18:46:11

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: UKRAINA: 2011

Tak źle i tak niedobrze, równie dobrze mogliby panie wrzucić do maszyny losującej z Lotto. Dla mnie zwycięzca na Ukrainie mógł być tylko jeden.


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 

#8 2011-02-28 18:51:53

Hajfi

Gość

Re: UKRAINA: 2011

Należy dodać, że preselekcje zostaną powtórzone z powodu wątpliwości co do wiarygodności wyników. Została nawet utworzona specjalna petycja, w której zostało zawarte m.in., że na Mikę głosowano z ok. 2000 unikalnych numerów telefonów, natomiast na Jamalę z 6000. Poza tym do całego tego zamieszania dołączył fakt, że Mika postanowiła zaśpiewać zupełnie inny utwór na Eurowizji. 3 marca wystąpią zdobywczynie trzech najwyższych miejsc, czyli Mika Newton, Zlata Ognevich oraz Jamala, o wynikach zadecydują (przynajmniej w teorii) wyłącznie widzowie, przy czym będzie teraz obowiązywała zasada 1 telefon = 1 głos.

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Боурал