E u r o w i z j a n i e - Eurowizjanie - Eurowizja - Forum

Eurowizjanie - Forum miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-03-04 20:20:41

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

SZWECJA: finał Melodifestivalen 2014

Przed nami finał preselekcji szwedzkich. W finale weźmie udział dziesięć piosenek wyłonionych we wcześniejszych etapach. Wśród kandydatek m.in. grecka zwyciężczyni Eurowizji 2005 Helena Paparizou czy weterani preselekcji: Sanna Nielsen i Alcazar. Kto wygra?

SKRÓT PIOSENEK: http://www.youtube.com/watch?v=1tfMFoSuBS8

Offline

 

#2 2014-03-04 22:06:35

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: SZWECJA: finał Melodifestivalen 2014

Nie podoba mi się ani jedna piosenka. Przeczuwam, że Sanna Nielsen się doczeka i wreszcie wygra.

Offline

 

#3 2014-03-04 22:14:26

 Weteranka

Fly on the Wings of Love

Piosenka-ESC: "Vivre"
Kraj-ESC: Francja
Odznaczenie: WETERAN

Re: SZWECJA: finał Melodifestivalen 2014

Na podstawie tego skrótu jestem skłonna czymieć kciuki za "Blame It on the Disco", choć jest ledwie ledwie letnia. Nie mogę się przekonać do lubianej przez Was piosenki "Songbird"... Zaciekawiły mnie również "Bröder" i "Efter solsken".


https://2.bp.blogspot.com/-PDmdQE7H73Y/W9HmxfvoWwI/AAAAAAAAAOM/odzSFlBv3aIk-VXBnSyQxz7budGjlkFzgCLcBGAs/s1600/Elfa.png

Offline

 

#4 2014-03-04 22:39:03

 BarthezDezerter

Tu te reconnaîtras

Piosenka-ESC: Kaliopi - Crno i belo

Re: SZWECJA: finał Melodifestivalen 2014

Jak dla mnie to Elen Benediktson i "Songbird" albo Alcazar.

Mam nadzieję, że Szwedzi powiedzą "nie" pani Paparizou. Ten cudak, który wygląda jak Krystyna Mazurówna, a który otarł się rok temu o wygraną, też teraz nie powinien być brany pod uwagę.

Sanna Nielsen miewała lepsze propozycje.

Offline

 

#5 2014-03-05 01:11:38

 Daniel

A-Ba-Ni-Bi

Piosenka-ESC: Tu te reconnaîtras
Kraj-ESC: Francja

Re: SZWECJA: finał Melodifestivalen 2014

BarthezDezerter napisał:

Sanna Nielsen miewała lepsze propozycje.

Miewała, miewała, ale chyba jest stawiana w roli faworytki.
Helena chyba bez większych szans, choć z drugiej strony też jest jedną z faworytek. Rok temu wygrał chłopak, który do finału wszedł z drugiej szansy właśnie, więc kto wie...

Offline

 

#6 2014-03-05 14:56:02

 SiM

Take Me to Your Heaven

Piosenka-ESC: Ein Lied Kann Eine Brücke Sein
Kraj-ESC: .de .il .ee
Odznaczenie: WETERAN

Re: SZWECJA: finał Melodifestivalen 2014

BarthezDezerter napisał:

Jak dla mnie to Elen Benediktson i "Songbird" albo Alcazar.

Ten zestaw popieram!
Niemniej, zwycięstwo Ellen jest bardzo mało prawdopodobne, a i Alcazar w notowaniach jakos łapią zadyszkę. Niemniej, jeśli brać pod uwagę tylko weteranów MF (Nielsen i Alcazar właśnie), to moim zdaniem bilet do Kopenhagi o wiele bardziej należy się zespołowi.
Prawdziwym nieszczęściem dla Szwedów byłaby za to wygrana Antona Ewalda, Yohio (Krystyna Mazurówna! W końcu jakiś punkt zaczepienia! ) czy Ace Wilder.


https://4.bp.blogspot.com/-iBk38fCi0s4/XJYUBDe3FII/AAAAAAAAO_s/iBChvhL1Mxsfzzz8b9RoaEVu3dJt6WfnwCLcBGAs/s320/lakemalawi.png

Offline

 
|| CHATBOX || ESC Emotikony || Przeszukaj forum || EUROWIZJANIE || Facebook || Blog-Czat || ESComedy

Amar pelos dois | Heroes | Rise Like a Phoenix | Only Teardrops | Euphoria | Running Scared | Satellite | Fairytale | Believe | Molitva | Hard Rock Hallelujah | My Number One | Wild Dances | Everyway That I Can | I Wanna | Everybody | Fly on the Wings of Love

Eurowizja | Eurovision | Eurowizjanie | ESC | Oslo | Düsseldorf | Baku | Malmö | Kopenhaga | Wiedeń | Sztokholm | Lizbona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esc.pun.pl